Jak wybrać projekt domu swoich marzeń

W obecnych czasach firmy architektoniczne bardzo często oferują gotowe projekty domów. Ludzie przeważnie decydują się na nie w chwili, kiedy sami nie za bardzo mają pomysł na swój dom, a wertując katalogi różnorakich firm natrafiają na projekt, który do nich szczególnie przemawia. Prawdą jest jednak, iż współcześnie, nawet jeżeli mamy sprecyzowane wymagania, to przy odrobinie wysiłku uda nam się znaleźć dla siebie gotowy projekt. Jest to związane głównie z mnogością firm architektonicznych funkcjonujących na rynku. Continue reading

Kupno apartamentu od dewelopera – kroczek po kroczku

Nabycie własnego M to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Jeśli zdecydowaliśmy się na kupno nowego lokalu, szybko spostrzeżemy, że wybór jest niesłychanie duży, natomiast konkurencja ogromna.
Nim na dobre poczniemy przyglądać się rynkowej ofercie, należy oszacować swoje możliwości finansowe.

Continue reading

Kopalnia granitu w Strzegomie – czyli, osobiste kopalnie na obszarze Strzegomia x 4

Jak dużo na terenie miasteczka Strzegom znajduje się kopalni surowca, nazywanego Granitem? w jakim miejscu można o nich wszyściutkich odnaleźć nie posiadając problemiku informacje? Jakie rzeczy dobrze bywa wiedzieć na temat granitu, pochodzącego dokładnie z Strzegomia? W jaki sposób przebrzmiewa nazwa spółki akcyjnej, która panuje nad wszystkimi kopalniami i od którego roczku działa ogólnie na rynku wydobywczym? To wszyściutko nie posiadając najbardziej małego problemu odnajdziesz w naszym nowym felietonie!
By dać odpowiedź na zaczynające pytanko wewnątrz wstępie, czyli: „Ile na obszarze miasteczka Strzegom znajduje się kopalni surowca, zwanego Granitem? ” – nie trzeba daleko szukać.

Continue reading