Gdy potrzebujesz pomysłów na urządzenie balkonu

Balkon. Kącik, gdzie z przyjemnością wypoczywasz. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stolikiem, książką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do szczęścia? Chyba jedynie ciepłych dni. W dniu dzisiejszym publikujemy kilka pomysłów na wykończenie naszego kącika do wytchnienia i relaksu.
aranżacja
Twórca: MEVACO Sp. z o.o.
Treści źródłowe: MEVACO Sp. z o.o.
W zależności od tego, jaką wielkością balkonu i budżetem dysponujemy, tak zaczniemy wyposażać nasze metry kwadratowe na wolnym powietrzu. Koniecznie spójrzmy, jak z zewnątrz wykończony jest budynek. Jeśli stanowi on współczesną bryłę, z pewnością nie będzie do niego pasował balkon [więcej tutaj] wykończony w tradycyjnym stylu . Na balkonie potrzebujemy trzech grup przedmiotów. W pierwszej kolejności wymyślmy miejsce, w którym stanie niewielki stolik z krzesłami. Ta przestrzeń będzie naszą oazą spokoju, relaksu i wypoczynku. Postarajmy się wybrać stół i krzesła w tym samym stylu, w supermarketach zresztą możemy znaleźć wiele fajnych kompletów. Polecamy przede wszystkim rozkładane krzesła, które można schować w miarę potrzeby. Jeżeli gospodyni lubi hodować kwiaty, możemy stworzyć również maleńki ogródek, pełen różnokolorowych kwiatów. Obecnie mamy niemal nieograniczony dostęp do różnego rodzaju i kształtu donic na kwiaty. Musimy się jedynie zastanowić jakiego rodzaju kwiaty chcemy mieć, czy będą to wiszące kwiaty, które będą spływały z balustrady, a może te stojące, bądź bluszcz. Dużo z nich można kupić będąc w domu, w sieci. Udowadnia to internautka lou na swoim blogu. Polecamy tekst: inspiracje na balkon (Kliknij tutaj !) z


Inne wiadomości

Zakup nieruchomości we Wrocławiu - na ile to proste

podpisanie umowy kupna mieszkania
Twórca: Victor
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W życiorysie każdego z nas przychodzi taki czas, kiedy warto dokładnie przyjrzeć się naszej sytuacji mieszkaniowej. Jeśli u zarania naszego dorosłego życia odnajmowaliśmy nieruchomości od innych ludzi, może nadszedł nareszcie czas aby zamieszkać na swoim? Wrocław jest szybko rozbudowującym się miastem, powstają coraz to nowe dzielnice, w licznych jego częściach. Istnieje również alternatywa nabycia mieszkania w przedwojennym budownictwo. Która z opcji jest ciekawsza?
18/07/12, 01:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.