Gdy potrzebujesz pomysłów na urządzenie balkonu

Balkon. Kącik, gdzie z przyjemnością wypoczywasz. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stolikiem, książką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do szczęścia? Chyba jedynie ciepłych dni. W dniu dzisiejszym publikujemy kilka pomysłów na wykończenie naszego kącika do wytchnienia i relaksu.
aranżacja
Twórca: MEVACO Sp. z o.o.
Treści źródłowe: MEVACO Sp. z o.o.
W zależności od tego, jaką wielkością balkonu i budżetem dysponujemy, tak zaczniemy wyposażać nasze metry kwadratowe na wolnym powietrzu. Koniecznie spójrzmy, jak z zewnątrz wykończony jest budynek. Jeśli stanowi on współczesną bryłę, z pewnością nie będzie do niego pasował balkon wykończony w tradycyjnym stylu (http://www.lovingit.pl/blog/balkony-tarasy-i-dekoracje-czyli-jak-przygotowac-sie-na-czas-slonca-i-relaksu/). Na balkonie potrzebujemy trzech grup przedmiotów. W pierwszej kolejności wymyślmy miejsce, w którym stanie niewielki stolik z krzesłami. Ta przestrzeń będzie naszą oazą spokoju, relaksu i wypoczynku. Postarajmy się wybrać stół i krzesła w tym samym stylu, w supermarketach zresztą możemy znaleźć wiele fajnych kompletów. Polecamy przede wszystkim rozkładane krzesła, które można schować w miarę potrzeby. Jeżeli gospodyni lubi hodować kwiaty, możemy stworzyć również maleńki ogródek, pełen różnokolorowych kwiatów. Obecnie mamy niemal nieograniczony dostęp do różnego rodzaju i kształtu donic na kwiaty. Musimy się jedynie zastanowić jakiego rodzaju kwiaty chcemy mieć, czy będą to wiszące kwiaty, które będą spływały z balustrady, a może te stojące, bądź bluszcz. Dużo z nich można kupić będąc w domu, w sieci. Udowadnia to internautka lou na swoim blogu. Polecamy tekst: inspiracje na balkon z lovingit.pl


Inne wiadomości

Jak najkorzystniej zaplanować małą łazienkę? Na co zwłaszcza powinny zwrócić uwagę, żeby to pomieszczenie wyglądało ciekawie?

łazienka
Twórca: brak
Treści źródłowe: pixabay.com
Mała łazienka to zawsze dosyć spore wyzwanie dla każdego, kto pragnie urządzić ją w sposób praktyczny, a jednocześnie estetyczny. Dwa najważniejsze kłopoty, jakie mają związek z tym wnętrzem to kwestia zmieszczenia różnych koniecznych urządzeń, a również optyczne powiększenie tego rodzaju wnętrza. Nie powinniśmy jednakże rozpatrywać tej kwestii w oderwaniu od siebie.
15/07/09, 10:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.