Przyjmowaniw mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy przychodzi pora na odbiór techniczny zbudowanego dla nas gniazdka. Odkrycie, zanotowanie i obowiązek dewelopera do naprawy odkrytych wad i niedoróbek, uchronią nas przed poniesieniem kolejnych wydatków po wprowadzeniu się do mieszkania. W czasie odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo poddać próbie zgodność domu z klauzulami, które zostały napisane w umowie z deweloperem.

Nowy blok mieszkalny
Twórca: Eli Christman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jak przebiega Odbiór mieszkania od developera Należałoby taki odbiór zrealizować rzetelnie, aby wydobyć ewentualne defekty mieszkania, a również niezgodności z zapisami umowy. Na spotkanie z przedstawicielem dewelopera trzeba i należałoby przyprowadzić zawodowca. Odbiór mieszkania od dewelopera powinno się umówić się w ciągu dnia, jak mieszkanie rozjaśnione jest światłem dziennym. Dzięki temu wiele łatwiej dostrzec każde niedoskonałości.

Inne wiadomości

Drzwi wewnętrzne leroy merlin ma okazję nam zaproponować

dom jednorodzinny
Twórca: Jeremy Levine Design
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/
Markety budowlane posiadają fajną propozycję. Jeżeli pragniemy zajmować się aranżowaniem naszych pomieszczeń, to musimy nawiedzić sklepy budowlane, bo to tam mamy możliwość znaleźć najwięcej ciekawych ofert oraz równocześnie, będziemy mogli wybierać w przeróżnych ofertach. To powoduje, że sklepy te od czasu do czasu oferują nam ukazanie gotowych stylizacji, tak byśmy mieli świadomość, w jaki sposób wykorzystać to, co oni nam proponują.


W umowie zakupu, zawsze określony jest szczegółowa wielkość mieszkania. Jest to definiowane na podłożu projektu, gdyż mieszkania niejednokrotnie wyprzedawane są jeszcze w trakcie budowy budynku mieszkalnego. W czasie przyjęcia technicznego, należałoby precyzyjnie zmierzyć łączny metraż, czy zgadza się z owym napisanym w umowie. Umowa deweloperska częstokroć definiuje też standard wykończenia mieszkania. Wyjścia gorszego gatunku powodują roszczenia ze strony nabywcy o wymianę zgodną z umową, względnie obniżenie ceny lokalu.

Kiedy zaakceptujemy, że budulce spełniają napisane w umowie normy, należy sprawdzić też, czy żadne detale nie pozostały uszkodzone w trakcie budowy. Specjalną baczność należy zwrócić na okna, drzwi i posadzki, a także baterie w toalecie i kuchni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.