Przyjmowaniw mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy przychodzi pora na odbiór techniczny zbudowanego dla nas gniazdka. Odkrycie, zanotowanie i obowiązek dewelopera do naprawy odkrytych wad i niedoróbek, uchronią nas przed poniesieniem kolejnych wydatków po wprowadzeniu się do mieszkania. W czasie odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo poddać próbie zgodność domu z klauzulami, które zostały napisane w umowie z deweloperem.

Nowy blok mieszkalny
Twórca: Eli Christman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jak przebiega Odbiór mieszkania od developera Należałoby taki odbiór zrealizować rzetelnie, aby wydobyć ewentualne defekty mieszkania, a również niezgodności z zapisami umowy. Na spotkanie z przedstawicielem dewelopera trzeba i należałoby przyprowadzić zawodowca. Odbiór mieszkania od dewelopera powinno się umówić się w ciągu dnia, jak mieszkanie rozjaśnione jest światłem dziennym. Dzięki temu wiele łatwiej dostrzec każde niedoskonałości.

Inne wiadomości

Drzwi wewnętrzne leroy merlin ma okazję nam zaproponować

dom jednorodzinny
Twórca: Jeremy Levine Design
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/
Sklepy budowlane prezentują ciekawą propozycję. Gdy pragniemy zająć się urządzaniem naszych pomieszczeń, to musimy odwiedzić sklepy budowlane, bo to tam mamy możliwość znaleźć najwięcej ciekawych ofert i jednocześnie, będziemy mogli wybierać w różnych propozycjach. To sprawia, że markety te czasami proponują nam pokazanie gotowych stylizacji, tak byśmy mieli świadomość, w jaki sposób zastosować to, co oni nam oferują.


W umowie zakupu, zawsze określony jest szczegółowa wielkość mieszkania. Jest to definiowane na podłożu projektu, gdyż mieszkania niejednokrotnie wyprzedawane są jeszcze w trakcie budowy budynku mieszkalnego. W czasie przyjęcia technicznego, należałoby precyzyjnie zmierzyć łączny metraż, czy zgadza się z owym napisanym w umowie. Umowa deweloperska częstokroć definiuje też standard wykończenia mieszkania. Wyjścia gorszego gatunku powodują roszczenia ze strony nabywcy o wymianę zgodną z umową, względnie obniżenie ceny lokalu.

Kiedy zaakceptujemy, że budulce spełniają napisane w umowie normy, należy sprawdzić też, czy żadne detale nie pozostały uszkodzone w trakcie budowy. Specjalną baczność należy zwrócić na okna, drzwi i posadzki, a także baterie w toalecie i kuchni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.