Jakie barwy kupić do toalety?

Według chińskiej filozofii wystroju i projektowaniu wnętrz, łazienka stanowi nadrzędny, decydujący punkt mieszkania. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma specjalne znaczenia - warunkuje sukces, zdrowie, karierę, symbolizuje płodność i oczyszczenie. W związku z tym, urządzając w swoim domu łazienkę, warto poznać się z tym zasadami, gdyż małym nakładem finansowym można w ten sposób wykreować miejsce wypełnione zgodą i bezpieczeństwem.


wyposażenie łazienki, lazienkaplus
Główna zasada feng shui w łazience mówi o utrzymaniu w pomieszczeniu czystości i ładu.

Czy nie jesteś w stanie się oderwać od tego postu? To dla nas niebywale miła wieść - zatem kontynuuj przeglądanie (www.effector.com.pl/pl/szczotkowanie/) na następnej witrynie.

W praktyce oznacza to regularne sprzątanie łazienki a także usunięcie wszystkich niepotrzebnych przedmiotów. Zgodnie z feng shui rozmaite akcesoria, a w tym kosmetyki, szczotki, grzebienie, przyrządy elektryczne, takie jak suszarka bądź lokówka pozostawione w dostrzegalnym miejscu utrudniają przepływ energii, co niekorzystnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Następna ważna zasada, którą łatwo wprowadzić w egzystowanie, to funkcjonalizm.

Zgodnie z feng shui winniśmy pozbywać się wszelkich zużytych lub uszkodzonych sprzętów. Przedmioty, które już nie spełniają swojej funkcji, a więc zepsute suszarki, puste opakowania po kosmetykachczy też środkach czystości, powinniśmy jak najszybciej wyeliminować z naszej przestrzeni, ich obecność przypomina nam bowiem o niezałatwionych sprawach czy też przykrych okolicznościach, tym samym oddziałując ujemnie na nasz nastrój. Najlepszym miejscem na łazienkę jest północna bądź tylna część domu, stosunkowo w oddali od centrum jak również najlepiej oddalona od pomieszczenia dziennego. Inaczej mówiąc, musi to być pomieszczenie umiejscowione najdalej od miejsc, w których na ogół przebywamy. Kiedy również mamy taką alternatywę, warto zatroszczyć się o to, aby łazienka znalazła się w innym miejscu niżeli w sąsiedztwie sypialni, oraz kuchni (więcej informacji znajdziesz tu). Jeśli chodzi o kolory w łazience to według zasady feng shui powinna być utrzymana w kolorach pastelowych.

Zaciekawiły Cię omawiane dane? Wejdź na nowy materiał (https://worldofflowerpots.pl/) a zapewne dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zainteresują.

Korzystny klimat tworzą kolory takie jak, np. jasne odcienie pomarańczy oraz błękitów, beżu, zieleni lub brązu.


Szczególnie zaleca się, aby dominowały barwy słońca. Kolory w łazience podobnie ścian, jak i detali powinno się dobierać w zależności od uwielbianej energii. Każdemu żywiołowi odpowiada albowiem inna paleta kolorystyczna. Barwy poprawnie dobrane do domowników zapewnią im poczucie relaksu i uspokojenia.
19/07/26, 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.