Nowiusieńkie mieszkania we Wrocławiu - jak sprawdzić dewelopera?

Marzysz o nowiuteńkim, pięknym, być może większym mieszkaniu we Wrocławiu? Oferta nowych posiadłości jest nadzwyczaj wielka, na co dzień słyszy się o oddaniu do użytku nowiutkich osiedli z rozległymi mieszkaniami. Wybór jest niemały, dlatego każdy z nas zdoła bezproblemowo odnaleźć nowiusieńkie mieszkanie we Wrocławiu.

Poszukując nowego lokum, często korzystamy z pomocy dewelopera. Na terenie Wrocławia funkcjonuje ich naprawdę mnogość, bo jest to znaczne i aktywnie rozwijające się miasto. Nim jednakże zdecydujmy się na nowe mieszkania Wrocław Krzyki od dewelopera (mojdom.com.pl/krzyki,23), zastanówmy się nad tym, jak go sprawdzić. Pożądane byłoby zorientować się czy deweloper (sprawdź ofertę przedsiębiorstwa budowlanego z Torunia) posiada rachunek powierniczy. Rachunek powierniczy jest wyśmienitym
zobacz mieszkania z tarasem we Wrocławiu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
zabezpieczeniem dla Klienta, albowiem pieniądze są przelewane są do banku, natomiast dopiero po pomyślnym zakończeniu inwestycji zdobywa je deweloper. Jeżeli kupimy własne M na rynku pierwotnym, pomnijmy o tym, że deweloper ma obowiązek przedstawić nam prospekt informacyjny.

Inne wiadomości

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w zakup swojego M?

osiedle
Twórca: Times Square Public Relations
Treści źródłowe: Times Square Public Relations
Zakupienie swojego mieszkania to dzisiaj kategorycznie jedna z najważniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu statystyczny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle duże, że konieczne jest zaciągnięcie wysokiego kredytu hipotecznego, który następnie spłaca się przez dużą część życia, czasem nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to stosowny moment, aby nabyć swoje cztery ściany?


Odszukamy w nim takie informacje, jak dane spółki, jej aktualne inwestycje, stan prawny działki, a także dane głównego wykonawcy czy też termin realizacji. Pożądane byłoby też sprawdzić firmę w rejestrze dłużników, oraz także pokusić się o skontrolowanie sprawozdań płatniczych. Co więcej powinno dowiedzieć się też, jak deweloper zamierza finansować inwestycję. Chcąc poprawnie zweryfikować dewelopera, zapoznajmy się też z historią jego inwestycji. Dowiedzmy się, przy których realizacjach pracował ten deweloper i jak na przykład się one skończyły. Możemy indywidualnie wybrać się do kilku takich miejsc i na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób wyglądają zakończone realizacje. Jeśli nam się uda - porozmawiajmy z mieszkańcami, którzy na pewno entuzjastycznie powiedzą nam o tym, jak wyglądała współpraca z danym deweloperem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.