Instalacja wodna w mieszkaniu

Instalacja wodna w mieszkaniu to układ rur, instalacji a także przyrządów doprowadzających wodę do niektórych pomieszczeń. Oczekujemy więc, iż będzie dostarczać stosowną ilość wody o żądanej temperaturze jak też nie będzie absorbować naszej uwagi.
By jednakże radować się wodą wszędzie w miejscach, gdzie jej wymagamy, instalację wodną należy należycie wykonać. Naprowadzamy, na co kierować uwagę.


Ułożenie rur przemieszczających wodę nie jest tak odpowiedzialnym tematem jak realizacja instalacji gazowej albo elektrycznej więc pewnie dlatego od wykonawcy nie wymaga się specjalistycznych uprawnień.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy (http://wrocbud.com/) naszego wpisu zachęcamy do kolejnego artykułu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozwieją się wszelkie Twoje rozterki.

Jednakże bez znajomości zasad a także chociażby elementarnych umiejętności odpowiedniej nie czynić tego samodzielnie. Jeżeli projekt domu nie mieści projektu instalacji wodnej, powinno się polecić jego przygotowanie firmie której branżą są instalacje wodociągowe- (przeniesiony tutaj).


apartamenty na wynajem
Twórca: Jennie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Reklama w mieście
Twórca: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Wodę doprowadzoną z wodociągowej sieci przez przyłącze powinniśmy dostarczyć do punktów poboru w pomieszczeniu kuchennym, łazienkach, ubikacji, względnie pralni albo garażu. Zazwyczaj oprócz zimnej wody w wielu miejscach konieczne są również krany z ciepłą, co zależnie od sposobu podgrzewania wody w różnym stopniu wpływa na kształt wodnej instalacji. Jeśli ciepła woda jest przygotowywana w indywidualnych podgrzewaczach zainstalowanych przy poszczególnych bateriach, od przyłącza prowadzi się przewód główny, natomiast od niego podłączenia do wszelakich punktów poboru.
Jeśli woda podgrzewana będzie w kotle albo innym wspólnym dla wszystkich punktów poboru bojlerze, rurę z zimną wodą prowadzi się do poszczególnych baterii i do źródła ciepła. Nieomalże każda hurtownia grzejników- (hurtownia grzejników) oferuje konieczne rurki jak też inne elementy.
19/05/15, 15:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.