Projekty tanich i ekologicznych domówFirma projektowa zajmuje się opracowaniem gotowych projektów domów jednorodzinnych, spełniając przy tym różnorodne wymagania klientów. Biuro projektowe stale podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, wygodne i tanie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i przyjaźnie - może spodziewać się profesjonalnej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojego nowego domu.

Firma proponuje projekty tanich domów. Do kategorii projektów małych domów, zaliczyć można domy o powierzchni użytkowej do 120 mkw. Jest to powierzchnia ponad dwukrotnie przekraczająca powierzchnię standardowego mieszkania w naszym kraju. Jednocześnie w ostatnich latach porównywalne stały się koszty zakupu mieszkania i budowy niewielkiego domu. Nieporównywalnie większy pozostaje natomiast komfort, jaki daje własny dom. Dlatego inwestycja w mały dom jest obecnie alternatywą dla zakupu mieszkania w bloku czy kamienicy. Mały dom to niewielkie koszty jego budowy oraz utrzymania. mieszkania (projekty domów energooszczędnych) właśnie w sytuacji niewielkich domów znajdują, najodpowiedniejsze warunki do realizacji swoich idei.
Projekt domu
Twórca: philcampbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/


Kolekcja projektów domów średnich ma w ofercie domy o powierzchni od 120 do 150 mkw. Bez wątpienia nie jest to już alternatywa w stosunku do mieszkania, jak w przypadku małych domów, lecz wygodny dom dla kilkuosobowej rodziny. Firma oferuje także projekty tanich domów (https://www.archipelag.pl/projekty-domow/domy-tanie-w-budowie), o powierzchni użytkowej ponad 150 mkw - zaliczają się one do kolekcji domów dużych. Są wśród nich także projekty budynków rezydencyjnych, których powierzchnia przekracza 300 mkw.


Inne wiadomości

Wzbudzające coraz to większą ciekawość koncepty innowacyjnych budynków mieszkalnych

architekt
Twórca: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Jakiś czas temu wszystkie budynki mieszkalne wyglądały podobnie i nikogo to nie dziwiło. Aktualnie, sytuacja ta się zmieniła. Jeśli chodzi o projekty budynków mieszkalnych to okazują się one znacznie odważniejsze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.