Projekty tanich i ekologicznych domówFirma projektowa zajmuje się opracowaniem gotowych projektów domów jednorodzinnych, spełniając przy tym różnorodne wymagania klientów. Biuro projektowe stale podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, wygodne i tanie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i przyjaźnie - może spodziewać się profesjonalnej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojego nowego domu.

Firma proponuje projekty tanich domów. Do kategorii projektów małych domów, zaliczyć można domy o powierzchni użytkowej do 120 mkw. Jest to powierzchnia ponad dwukrotnie przekraczająca powierzchnię standardowego mieszkania w naszym kraju. Jednocześnie w ostatnich latach porównywalne stały się koszty zakupu mieszkania i budowy niewielkiego domu. Nieporównywalnie większy pozostaje natomiast komfort, jaki daje własny dom. Dlatego inwestycja w mały dom jest obecnie alternatywą dla zakupu mieszkania w bloku czy kamienicy. Mały dom to niewielkie koszty jego budowy oraz utrzymania. dom (polecamy projekty domów energooszczędnych) właśnie w sytuacji niewielkich domów znajdują, najodpowiedniejsze warunki do realizacji swoich idei.
Projekt domu
Twórca: philcampbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/


Inne wiadomości

Wzbudzające coraz to większą ciekawość koncepty innowacyjnych budynków mieszkalnych

architekt
Twórca: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Zehnder Polska Sp. z o.o.
W przeszłości każde bez wyjątku budynki mieszkalne wyglądały prawie tak samo i żadnej osoby to nie wprowadzało w zdziwienie. Aktualnie, sytuacja taka się zmieniła. Jeśli chodzi o projekty budynków mieszkalnych to są one znacznie innowatorskie.


Kolekcja projektów domów średnich ma w ofercie domy o powierzchni od 120 do 150 mkw. Bez wątpienia nie jest to już alternatywa w stosunku do mieszkania, jak w przypadku małych domów, lecz wygodny dom dla kilkuosobowej rodziny. Firma oferuje także projekty tanich domów (https://www.archipelag.pl/projekty-domow/domy-tanie-w-budowie), o powierzchni użytkowej ponad 150 mkw - zaliczają się one do kolekcji domów dużych. Są wśród nich także projekty budynków rezydencyjnych, których powierzchnia przekracza 300 mkw.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.