Bryłka chodnikowa - najlepsza ze Strzegomia!

Śliczny zieleniec i okolica budynku, to wizytówka jakiegokolwiek właściciela. Kolosalny wpływ na estetykę i wizerunek posiadłości ma dobrze zaaranżowana mała architektura. Istotną jej część stanowi bardzo popularna ostatnimi czasy szlachetna kostka brukowa.

Kostka niejednokrotnie jest klasyfikowana jako niewiele skomplikowany produkt betonowy, zarówno w wytwórczości, jak i wyglądzie. Jednakże technologiczny awans ostatnich lat, zaowocował propozycją ogromnej jakości artykułów o wyjątkowej odporności, estetyce i funkcjonalności. Najnowsze trendy w małej architekturze, ujawniają skłonność odchodzenia od tradycyjnych szablonów, kolorów i układów bruku na korzyść kostki o nieproporcjonalnej fakturze wzbogaconej szlachetnymi kruszywami.
Kostka brukowa w rynku
Twórca: Milosz1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jednym z wiodących w ostatnim czasie trendów jest łączenie detali kontrastowych. Częstokroć wykorzystuje się zestawienie kostki (www) o prostej powierzchni z kostką o nieregularnej fakturze. Kostka brukowa ze Strzegomia (sprawdź koszty), nadzwyczaj interesująco prezentuje się nie jedynie przy starych, zabytkowych budowlach, lecz również przy nowoczesnych budynkach, w jakich konstrukcji góruje szkło, stal i proste kształty. Niebanalne zestawienia sprawiają, że nawierzchnia z kostki brukowej nabiera nieskazitelności i znakomicie współgra z sąsiedztwem.


Inne wiadomości

Nawierzchnie z brukowe: jak ułożyć brukową kostkę?

architekt
Twórca: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jakich surowców musimy użyć oraz jak ułożyć nawierzchnię z bruku, żeby alejki, dróżki w ogrodzie czy podjazdy wytrzymały lata i były funkcjonalne?


Dobierając płyty granitowe, trzeba brać pod uwagę nie wyłącznie stylistykę nawierzchni, ale także względy praktyczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.