Zachowywanie reguł na ulicy to podstawowe zadanie każdego uczestnika

Z przyczyny człowieka ma miejsce wiele zdarzeń drogowych. Dużo jest do uniknięcia zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa.
odblaski na drodze
Twórca: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Każdy uczestnik ruchu winien troszczyć się, aby nie powodować zagrożenia dla siebie i innych. Często wystarczy naprawdę niewiele, aby uniknąć tragedii. Obowiązek to odblaski na drodze dla pieszych i rowerzystów. Odblask umieszczony w właściwym miejscu jest zauważalny z dużej odległości. W latarce może być kłopot z akumulatorem, diodą, a odblask jest właściwie niezniszczalny. Każdy pieszy i rowerzysta musi posiadać odblaski na drodze. Kierowca samochodu zyskuje kilka cennych chwil na szybszą reakcję w sytuacji zagrożenia - więcej o autorze.


Inne wiadomości

Kilka ważnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas budowy i użytkowania rozmaitych maszyn i urządzeń.

hala produkcyjna, maszyny
Twórca: James Mcdermott
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Większość urządzeń stosowanych przez ludzi może w pewnych okolicznościach być zagrożeniem. Podczas zwykłej pracy urządzenia te są całkowicie bezpieczne i można bez obaw je użytkować. Jednak niekiedy mogą się pojawić jakieś nieprzewidziane awarie czy uszkodzenia, jakie mogą narazić obsługujących czy przypadkowe osoby na niebezpieczeństwo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.