Stegu, jako rozpoznawalna firma europejska proponująca okazałą paletę okładzin

Firma Stegu, to znana firma europejska proponująca szeroką paletę okładzin ściennych i kamieni ozdobnych, przez lata rozszerzając swój asortyment o nowe składniki kolekcji.

Obfita propozycja firmy zachwyca zróżnicowaniem i wzorem, także sprawia, że produkty Stegu wspaniale sprawdzają się jako fragment ozdoby budowli i ich środków, nadając im niepowtarzalnego charakteru (zobacz kompletną propozycję pod adresem). Już od ponad 20 lat jednostka przygotowuje artykuły inspirowane naturą, wykorzystując tylko naturalne kruszywa i barwniki, stale unowocześniając design także procedury wytwórcze.


Inne wiadomości

Panele ogrodzeniowe marki Heras - wytrzymałość oraz solidność w jednym

Panele ogrodzeniowe
Twórca: Armcon Precast
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Marka Heras oferuje różne ogrodzenia cechujące się trwałością i odpornością. Mają one duże zastosowanie, a sama oferta tej marki też jest nadzwyczaj przestronna. Przeglądając urozmaicony wybór firmy zdołamy odszukać między innymi ogrodzenia siatkowe, ogrodzenia palisadowe bądź panele ogrodzeniowe.


kamień, kamienie ozdobne
Twórca: Stegu
Treści źródłowe: https://www.sklep.euroglazura.eu
Jednostka dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych wytwórni produkujących płytki ozdobne i elewacyjne na świecie. Kamień ozdobny wewnętrzny i płytki na elewacje (zapoznaj się z ofertą sztukateriaabakus.pl) firmy Stegu to rewelacyjny detal wykończeniowy, który ze względu na arsenał kolorów, form i faktur stanowi doskonałe uzupełnienie wszelkiej architektury. Płytki ścienne natomiast swój prawdziwy wygląd do złudzenia przypominający kamień naturalny, zawdzięczają przebiegom produkcyjnym wymagającym manualnej obróbki, również wykorzystaniu naturalnych kruszyw i barwników.


Wykonana z płytek Stegu łańcuchy gipsowe niczym nie różni się od elewacji zrealizowanej z cegły, bądź kamienia naturalnego. Cegłopodobne płytki elewacyjne z uwagi na wysoką jakość surowców zastosowanych w czasie wyrobu są nadzwyczaj trwałe, a przy tym atrakcyjne optycznie. Firma Stegu ma w swojej ofercie również kamień naturalny (dużo więcej przeczytasz na tej stronie), jaki bezbłędnie sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na fasadzie.

Produkty owej firmy idealnie sprawdza się jako wykończenie starych, klasycznych budynków, bądź też budowli nowoczesnych, spod znaku szkła i stali. Płytki tej firmy zezwalają komponować niczym nieograniczone aranżacje wnętrz, które zachwycają rzeczywistym ciepłem i niecodzienną aurą.

Użytkując owe artykuły można urządzać przestrzeń salonu, kuchni, sypialni, lub tarasu i zieleńca, a nawet restauracji, hotelu, ogrodów zimowych, także oranżerii. Okazała oferta firmy zachwyca różnorodnością i stylem, również czyni, że te wyroby zadowolą bardzo wymagających klientów.
17/07/14, 11:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.