Budowa domu - porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły - Projektoskop.pl!

Projektoskop - unikalny portal zamieszczający rady, informacje, niezbędne narzędzia oraz dane firm czyli dokładnie to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy myśleć o budowie domu, poszukujemy wskazówek związanych z wyborem projektu, aranżacji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z specjalistami a także innymi użytkownikami portalu.


Quo vadis inwestorze
Twórca: Archipelag
Treści źródłowe: Archipelag
Projektoskop posiada kilkanaście odmiennych tematycznie działów, co powoduje, że jest jednym z niewielu w Polsce portali zamieszczających kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, wykończeniami i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.

Strona wyróżnia się przede wszystkim wieloma funkcjonalnymi narzędziami. Jednym z nich jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która po pierwsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np. ilość pięter czy obszar zabudowy, ale pomaga odnaleźć projekty o konkretnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Gdy marzymy by np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna gabinetu wychodziły na ogród - nic prostszego.

Jeśli chcesz zgłębić więcej, odkryj ten link (https://www.metfix.com.pl/oferta/stopki-podstawki-maszyn/stopki-maszyn-systemami-kotwien-podloza/) na zaprezentowany zagadnienie. Pokażemy Ci atrakcyjne informacje!

Trzeba po prostu na mini mapie domu zaznaczyć odpowiadający nam podział pomieszczeń, a od razu pojawi się pełna lista projektów idealnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.powstrzymywanie uciekającej przez ściany energii lub murowanie w zimie.
Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu. Polecamy też

Portal przygotował również dodatkowy dział dla osób lubiących spędzać czas w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się o wiele więcej na temat jego pielęgnacji. Katalog roślin, dział dotyczący ich ochrony, terminarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją różnego typu zieleni to główne kategorie w których zamieszczane są porady specjalistów i przydatne informacje. Zobacz również

Wszystkie osoby, rozważające budowę domu, wybierające projekt, szukające informacji o branży budowlanej, chcące poczytać o tematach związanych z aranżacją wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na stronę które właśnie zaczynają myśleć o własnym domu czy też są w trakcie jego budowy zachęcam do wejścia na portal Liczne artykuły, forum czy porady ekspertów na pewno okażą się ciekawą wskazówką oraz unikalnym poradnikiem.

Czyżby ta najnowsza wiadomość (www.mtproject.pl/) spodobała Ci się tak bardzo, że chcesz przejrzeć kolejne? To świetnie! Więc zapraszamy na nową witrynę.

Patrz też
20/11/02, 08:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.