Budowa domu - porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły - Projektoskop.pl!

Projektoskop - unikalny portal zamieszczający rady, informacje, niezbędne narzędzia oraz dane firm czyli dokładnie to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy myśleć o budowie domu, poszukujemy wskazówek związanych z wyborem projektu, aranżacji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z specjalistami a także innymi użytkownikami portalu.


Quo vadis inwestorze
Twórca: Archipelag
Treści źródłowe: Archipelag
Projektoskop posiada kilkanaście odmiennych tematycznie działów, co powoduje, że jest jednym z niewielu w Polsce portali zamieszczających kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, wykończeniami i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.

Strona wyróżnia się przede wszystkim wieloma funkcjonalnymi narzędziami. Jednym z nich jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która po pierwsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np. ilość pięter czy obszar zabudowy, ale pomaga odnaleźć projekty o konkretnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Gdy marzymy by np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna gabinetu wychodziły na ogród - nic prostszego. Trzeba po prostu na mini mapie domu zaznaczyć odpowiadający nam podział pomieszczeń, a od razu pojawi się pełna lista projektów idealnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.powstrzymywanie uciekającej przez ściany energii lub murowanie w zimie.
Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu.

Zapewniamy Ci darmowy dostęp do następnych treści, jeżeli opisy opracowane na tej stronie bardzo Cię porwały. Zatem nie zwlekaj!

Polecamy też

Portal przygotował również dodatkowy dział dla osób lubiących spędzać czas w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się o wiele więcej na temat jego pielęgnacji. Katalog roślin, dział dotyczący ich ochrony, terminarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją różnego typu zieleni to główne kategorie w których zamieszczane są porady specjalistów i przydatne informacje. Zobacz również

Wszystkie osoby, rozważające budowę domu, wybierające projekt, szukające informacji o branży budowlanej, chcące poczytać o tematach związanych z aranżacją wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na stronę które właśnie zaczynają myśleć o własnym domu czy też są w trakcie jego budowy zachęcam do wejścia na portal Liczne artykuły, forum czy porady ekspertów na pewno okażą się ciekawą wskazówką oraz unikalnym poradnikiem. Patrz też
20/06/26, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.