Wycena nieruchomości - Jak zatrudnić profesjonalnego rzeczoznawcę?

Jeśli zaczynamy myśleć o zakupie czy sprzedaży nieruchomościzawsze najtrudniejszym etapem naszych negocjacji jest cena. Jak nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak zaproponować nabywcy najkorzystniejszą propozycję?

Wybierając firmę doradczą lub doradcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest zakres działalności konkretnej firmy czy specjalisty. O wiele lepiej zdecydować się na specjalistę, który posiada doświadczenie w zakresie wielu zagadnień z tej branży tj.doradztwo nieruchomości, sporządzanie raportów i ekspertyz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod autostrady,doradztwo prawnika czy pośrednictwo w obrocie majątkiem.. Zdarza się bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać dom z działką będziemy musieli skorzystać z profesjonalnej porady w dużo szerszym spektrum niż wyłącznie wycena samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Treści źródłowe: http://www.kgdm.pl/

Aby znaleźć naprawdę doświadczonego specjalistę czasem warto wpisać w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam słowa takie jak np. "wycena przedsiębiorstwa" lub "wycena nieruchomości" i następnie przeczytać opinie osób, które już skorzystały z pomocy danego specjalisty.

Ta aktualna treść została napisana specjalnie dla ciebie. Sprawdź ją, by pozyskać nowe info. Zachęcamy do nas!

Maksymalizujemy tym samym swoją szansę na wybór profesjonalnego eksperta.

Przedstawiany materiał jest niezwykle ciekawy, ale bez ociągania zobacz też ten opublikowany tu w innym serwisie wpis - on również jest warty uwagi.

/J]
19/09/12, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.