Bardzo eleganckie schody strychowe

Porządnie dobrane schody strychowe umożliwiają prędkie i pewne wejście na strych, a równocześnie można je ukryć, podczas gdy ich nie używamy. Sprawdzą się zarówno na poddaszach używanych, jak i takich, na które wstępujemy sporadycznie. W zależności od potrzeb, można nabyć schody stacjonarne albo składane, te drugie są zwłaszcza zalecane do poddaszy niezamieszkanych. Jest możliwość wybrać schody z drewna czy też metalowe, a również zaopatrzone w przyrządy ponadplanowe, jak np. poręcz, jaka gwarantuje pewne użytkowanie.

schody
Twórca: BRITOP
Treści źródłowe: BRITOP
Schody strychowe (produkty najwyższej jakości - popularne produkty) wykonane są z górnej klasy produktów i opracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla wyjątkowo wymagających odbiorców są też schody energooszczędne, których wieka wyekwipowano w ekwipunek i surowce, gwarantujące najwyższą szczelność, dzięki temu ciepło nie ucieka z pomieszczenia na strych. Kilka kluczowych wielkości umożliwia dopasować schody (zobacz schody dębowe) strychowe do większości pomieszczeń. Schody strychowe wieloczęściowe tworzą się z kilku części.

Inne wiadomości

Dobór idealnych schodów - czyli w jaki sposób z łatwością wykończyć dom

drewno jesionowe
Twórca: POL-SKONE
Treści źródłowe: POL-SKONE
Dobór idealnych schodów jest bardzo ważnym elementem wykończenia domu, ponieważ stanowi on inwestycję na długie lata. Chcąc dostosować schody odpowiednio do indywidualnych potrzeb warto zastanowić się przede wszystkim nad funkcjonalnością schodów, a co za tym idzie, także nad tworzywem, z którego będą one wykonane. Jak się okazuje doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób są aktualnie schody jesionowe, ponieważ pozwalają one uzyskać zarówno bardzo elegancki efekt, jak i charakteryzują się bardzo dobrą odpornościąna uszkodzenia mechaniczne.


Struktura schodów oraz materiały używane do produkcji, ręczą łatwe, komfortowe i bezpieczne korzystanie z pomieszczeń strychowych. System montażu pozwala na bezproblemowe przystosowanie drabiny do wysokości pomieszczenia. Po złożeniu "chowają się w pułapie", co przyczynia się do oszczędności powierzchni pomieszczenia. Kolejnym wariantem schodów strychowych są schody nożycowe. Nożycowa budowa drabinki dopuszcza w łatwy sposób dopasować jej długość do wysokości pomieszczenia bez konieczności docinania. Prócz tego zapewnia złożenie drabinki do mniejszych wymiarów, zapewniając tym samym możliwość przymocowania schodów nożycowych w wlotach o niewielkich wielkościach.

schody (zobacz schody wewnętrzne drewniane) nożycowe (popularne propozycje) standardowo wyposażone są w pokrywę termoizolacyjną czy też ogniotrwałą, sporządzoną z drzewa lub drewna i metalu. Zastosowany mechanizm w znacznym stopniu ułatwia obsługę schodów. Dekiel po odbezpieczeniu rozwija się pomału i jest całkiem bezpieczna. Nadto mechanizm powstrzymuje klapę w pozycji otwartej, uniemożliwiając jej automatycznemu zamykaniu się podczas rozkładania i składania drabinki.
14/10/02, 12:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.