W jaki sposób zaaranżować male mieszkanie? Przeczytaj więcej w tekście!

Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich przebywałam. Całość to mniej więcej 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc jest wystarczające.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by znaleźć w nim miejsce na kuchnię. Czasem myślę, czy podjęłam dobrą decyzję kupując akurat ten lokalik mieszkalny, ale z innej strony po dla jednej osoby dwa trzy pokoje. W przypadku gdy za kilka lat będę chciała stworzyć rodzinę, to mieszkanie (sprawdź to) odsprzedam albo wynajmę, a sobie zakupię
kawalerka
Twórca: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
coś dużo większego i koniecznie poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz stojak na wierzchnie odzienie - .

Znalazłam do tego również duży kosz na śmieci, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Wszystkie meble, a więc pokoju dziennym, przedsionku i kuchni we wnęce są w odcieniu olchy miodowej. Kocham ten odcień drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego musiałam jedynie dobrać jakiś kolor ścian. Lubię pozytywne, jasne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na ciepłą żółć i zieleń – oba kolory w delikatnych odcieniach. mieszkanie (zobacz kliknij po szczegóły)


Inne wiadomości

W jaki sposób znaleźć bardzo dobre oferty akcesoriów do wyposażania łazienki?

Zlewozmywak
Twórca: Deante Sp. J.
Treści źródłowe: Deante Sp. J.
Remonty to nie tylko odświeżanie koloru ścian, wymiana podłóg czy kafelek, lecz także bardzo często mebli, niezbędnych sprzętów oraz akcesoriów. Jest to związane oczywiście z dużymi kosztami, dlatego też chcemy, aby kupione rzeczy były bardzo sprawne przez lata, a w dodatku doskonale, gdyby nie kosztowały dużo. Powinno się więc poświęcić trochę więcej czasu, by dobrać najlepszą i najbardziej korzystną ofertę.

Do tego postawiłam na dodatki w mocnym pomarańczowym kolorze. Tym sposobem moje mieszkanie ma pozytywnego powera!
Wiadomo nie było możliwości nie poradzić się w kilku zagadnieniach z rady architekta – maluteńkie mieszkanie, aranżacja jego jest bardzo skomplikowane. Pomysłów poszukałam też w Internecie, m.in. wiele mi podpowiedziała strona www.
18/06/22, 06:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.