W jaki sposób zaaranżować male mieszkanie? Przeczytaj więcej w tekście!

Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich przebywałam. Całość to mniej więcej 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc jest wystarczające.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by znaleźć w nim miejsce na kuchnię. Czasem myślę, czy podjęłam dobrą decyzję kupując akurat ten lokalik mieszkalny, ale z innej strony po dla jednej osoby dwa trzy pokoje. W przypadku gdy za kilka lat będę chciała stworzyć rodzinę, to mieszkanie (sprawdź to) odsprzedam albo wynajmę, a sobie zakupię
kawalerka
Twórca: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
coś dużo większego i koniecznie poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz stojak na wierzchnie odzienie - http://www.lovingit.pl/blog/jak-urzadzic-male-mieszkanie - warte przeczytania --11-inspirujacych-pomyslow/.

Znalazłam do tego również duży kosz na śmieci, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Wszystkie meble, a więc pokoju dziennym, przedsionku i kuchni we wnęce są w odcieniu olchy miodowej. Kocham ten odcień drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego musiałam jedynie dobrać jakiś kolor ścian. Lubię pozytywne, jasne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na ciepłą żółć i zieleń – oba kolory w delikatnych odcieniach.


Inne wiadomości

Jak można obecnie efektywnie uprościć sobie sprzątanie, zarówno codzienne, jak również gruntowne?

Sprzątanie przedsiębiorstw
Twórca: Craig Dietrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sprzątanie nie jest z reguły miłym obowiązkiem, z tego względu nie można się dziwić, że zdecydowana większość osób robi wszystko, aby poświęcić na tę czynność możliwie jak najmniej czasu. Na szczęście dziś nie powinno to już sprawiać dużych problemów, gdyż na rynku oferowany jest bogaty wachlarz najlepszej jakości środków czyszczących oraz akcesoriów przeznaczonych do efektywnego sprzątania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.