W jaki sposób zaaranżować male mieszkanie? Przeczytaj więcej w tekście!

Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich przebywałam. Całość to mniej więcej 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc jest wystarczające.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by znaleźć w nim miejsce na kuchnię. Czasem myślę, czy podjęłam dobrą decyzję kupując akurat ten lokalik mieszkalny, ale z innej strony po dla jednej osoby dwa trzy pokoje. W przypadku gdy za kilka lat będę chciała stworzyć rodzinę, to mieszkanie (sprawdź to) odsprzedam albo wynajmę, a sobie zakupię
kawalerka
Twórca: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
coś dużo większego i koniecznie poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz stojak na wierzchnie odzienie - http://www.lovingit.pl/blog/jak-urzadzic-male-mieszkanie - warte przeczytania --11-inspirujacych-pomyslow/.

Znalazłam do tego również duży kosz na śmieci, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Wszystkie meble, a więc pokoju dziennym, przedsionku i kuchni we wnęce są w odcieniu olchy miodowej. Kocham ten odcień drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego musiałam jedynie dobrać jakiś kolor ścian. Lubię pozytywne, jasne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na ciepłą żółć i zieleń – oba kolory w delikatnych odcieniach.


Inne wiadomości

Co trzeba wiedzieć na temat kredytów hipotecznych?

budowa domu
Twórca: Brett and Sue Coulstock
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Chciałbyś zakupić mieszkanie w Poznaniu, Gdańsku albo w Rzeszowie? A więc pewnie jest potrzebny w Twoim przypadku kredyt bankowy. Cóż, fakty są takie, że niewątpliwie mało kogo jest w dzisiejszych czasach stać na samodzielnie sfinansowanie mieszkania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.