Na którym osiedlu najlepiej nabyć mieszkanko w stolicy?

W każdym dużym mieście coraz nagminniej dużym kłopotem jest odnalezienie odpowiednich obszarów pod budowę nowych mieszkań. To jeden z najistotniejszych elementów przesądzających o cenie planowanej nieruchomości. Taki sam czynnik powoduje, że istnieją spore różnice pomiędzy różnymi rejonami kraju oraz poszczególnymi obszarami miast. Różnice te mogą dosięgać nawet kilkunastu procent ceny mieszkania!

mieszkanie
Twórca: booledozer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W cenie 300 000 zł nie odnajdziemy zbyt dużego mieszkania w centralnych dzielnicach stolicy. W Śródmieściu pozyskamy za taką cenę tylko większe atelier, ale w dzielnicach przylegających, na na Mokotowie i Woli doszukamy się już małej dwójki, zwłaszcza jeżeli sprawdzimy propozycję deweloperów na Odolanach, bądź Służewie, gdzie powstaje bardzo dużo inwestycji. W tym miejscu z całą pewnością uda się zakupić nowe, funkcjonalne, chociaż niezbyt wielkie dwa pokoje, (do ok. 40 m2) - zobacz stronę Profbud.

Jeżeli szukamy większego mieszkania, a mamy do wydania nie więcej niż 300 000 złotych musimy zacząć sprawdzać propozycje na Białołęce. W tej dzielnicy za tę sumę można otrzymać nawet przestronne, powyżej 60 metrowe mieszkanie. Białołęka ciągle plasuje się u czołu najbardziej rozbudowujących się stołecznych dzielnic. Równocześnie należy do tańszych w mieście. Wyjeżdżając za rogatki Warszawy, tym bardziej nie będziemy mieli większego problemu z wyszukaniem komfortowego mieszkanka wycenionego poniżej tej kwoty. Warto wpisać również w wyszukiwarkę sformułowanie: nowe mieszkania Warszawa Praga, albo nowe mieszkania na Grochowie.


Inne wiadomości

Kiedy potrzebny jest projektant?

wiertarko wkrętarka
Twórca: WORX
Treści źródłowe: WORX
usługami architekta z reguły zainteresowane są osoby, jakie planują zainwestować w budowę domku. W takiej sytuacji pomoc tego fachowca jest praktycznie niezbędna i nie możesz uniknąć korzystania z jego usług.
Lokaty w miejscowościach podwarszawskich, które są coraz lepiej skomunikowane z metropolią, cieszą się znacznym zainteresowaniem właśnie przez wzgląd na najniższe stawki. W cenie apartamentu w warszawskim ścisłym centrum zdołamy w nich nierzadko kupić dwa razy większe mieszkanko. Najistotniejsze, by odnaleźć inwestycję w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych bądź w zasięgu stołecznej komunikacji miejskiej.

Atutem doboru lokalizacji podwarszawskiej są dodatkowo mniejsze koszta życia jak też utrzymania domu, a również otoczenie terenów zielonych. Miejscowości podwarszawskie są atrakcyjne dla inwestorów gdyż łączą ze sobą wartości miejskiego i wiejskiego życia.
19/02/05, 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.