Szukanie niezwykłych przedmiotów czyli co ciekawego znajdzie się u mistrzów stolarstwa w niewielkich miejscowościach.

Często jadąc przez jakieś małe miejscowości spotkać można na poboczach wystawione różne przedmioty i figurki z drewna. Są one przeważnie dziełem jakiegoś lokalnego stolarza, który takim sposobem chce skusić kierowców, którzy przejeżdżają do zakupu swoich wyrobów. Jeżeli ktoś będzie lubił takie rzeczy, to warto się czasem zatrzymać i przeglądnąć, co interesującego będzie tam do znalezienia, bo czasami można natrafić na wyjątkowe perełki. Tacy stolarze, a niekiedy stwierdzić wręcz można artyści, przeważnie zajmują się robieniem tych wszystkich rzeczy nie tylko z tego, że jest to ich zawodem, ale również z pasji. I pasja taka właśnie daje im pomysły, jakie powodują, że przejeżdżający kierowcy zatrzymują się na chwilę, żeby zaglądnąć do pracowni i coś niezwykłego ze sobą zabrać do domu (kliknij tutaj). Oczywiście spora część takich stolarzy to ludzie wykonujący takie same rzeczy, jak wszyscy inni z tej branży. Jednak czasami trafiają się takie niezwykłe przedmioty, że można tylko żałować, że nie będzie wystarczająco dużo miejsca aby to wszystko pomieścić.
skrzynia
Twórca: Effective Public Relations
Treści źródłowe: Effective Public Relations


Inne wiadomości

Drzewo jako budulec ponadczasowy

Woda na szkle
Twórca: Gary Millar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Drzewo to materiał ponadczasowy, doskonały, ogrzewa pomieszczenia i nadaje im elegancji. By jednak były inwestycją na lata, należy wyselekcjonować nie tylko należyty rodzaj drzewa i preparat do ochrony nawierzchni drewna, ale również należyty klej.


Najczęściej stolarza - artystę poznaje się także po tym, że zwykłe rzeczy, które na co dzień wykonuje, prezentują się znacznie ciekawiej, niż u reszty. Nawet tak typowe i często zamawiane wiaty drewniane przez jedną osobę mogą być po prostu zrobione, bez żadnych ekstrawagancji, a przez inną zbudowane tak, że całe konstrukcje te będą nie tylko praktyczne, ale też ładne. Będzie się tu liczyło nie tylko dokładne i staranne wykonanie, lecz także pomysł na taką konstrukcję, aby odpowiednio się prezentowała.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.