Nowoczesny dom - z inteligentną instalacją

Dom przyszłości dla większości to tylko sen, lecz obecnie już dostępne są systemy, zamieniające mieszkanie rodem z planu filmu science-fiction w rzeczywistość.


Dodać warto, że system umożliwia sterowanie wszystkim przy pomocy tylko aplikacji ściągniętej na telefon, bądź również tablet. Teraz sen o inteligentym mieszkaniu może się urzeczywistnić.


Inteligentne mieszkanie jest w stanie zrobić prawie wszystko: http://www.ospel-presto.pl/dlaczego-presto/. Cóż więc należy wykonać? Wystarczy jedynie wprowadzić do domu odpowiedni system, przy pomocy którego wszelakie urządzenia będą same włączały się, natomiast obiad… po powrocie do domu będzie ugotowany i ciepły czekał w piekarniku. Brzmi niczym sen, ale jest to możliwe. W inteligentnym domu można wszystko, a przy okazji – jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Użytkowanie natomiast – proste i szybkie. Jak to funkcjonuje? Otóż, wystarczą odpowiednie czujniki, do których jest wysyłana informacja i w tym samym czasie dom samoistnie reaguje na podane momenty. W trakcie pożaru – inteligentne mieszkanie jest w stanie odpowiednio zareagować, a także… odstraszyć złodziei, bowiem istnieje możliwość symulacji obecności mieszkańców, w trakcie gdy dom (przejdź do serwisu) będzie przez długi czas pusty.


laboratorium
Twórca: per egevad
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Jeśli poszukujemy dobrego architekta, na pewno odnajdziemy go w stolicy

projekt
Twórca: Archives New Zealand
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeżeli poszukujemy porządnego architekta, to najlepiej zaglądnąć do Netu. Znajdziemy tam bardzo wiele ciekawych ofert i będziemy w stanie dokładnie je porównać. W Warszawie działa dużo takich biur, więc na pewno znajdziemy coś wartościowego w każdej dzielnicy.


Inteligentne instalacje elektryczne umożliwiają również na znaczącą oszczędność prądu. Podczas gdy w domu nie będzie nikogo z mieszkańców – dom - sprawdź te propozycje - samo wyłączy niepotrzebne maszyny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.