Nowoczesny dom - z inteligentną instalacją

Dom przyszłości dla większości to tylko sen, lecz obecnie już dostępne są systemy, zamieniające mieszkanie rodem z planu filmu science-fiction w rzeczywistość.


Dodać warto, że system umożliwia sterowanie wszystkim przy pomocy tylko aplikacji ściągniętej na telefon, bądź również tablet. Teraz sen o inteligentym mieszkaniu może się urzeczywistnić.


Inteligentne mieszkanie jest w stanie zrobić prawie wszystko: http://www.ospel-presto.pl/dlaczego-presto/. Cóż więc należy wykonać? Wystarczy jedynie wprowadzić do domu odpowiedni system, przy pomocy którego wszelakie urządzenia będą same włączały się, natomiast obiad… po powrocie do domu będzie ugotowany i ciepły czekał w piekarniku. Brzmi niczym sen, ale jest to możliwe. W inteligentnym domu można wszystko, a przy okazji – jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Użytkowanie natomiast – proste i szybkie. Jak to funkcjonuje? Otóż, wystarczą odpowiednie czujniki, do których jest wysyłana informacja i w tym samym czasie dom samoistnie reaguje na podane momenty. W trakcie pożaru – inteligentne mieszkanie jest w stanie odpowiednio zareagować, a także… odstraszyć złodziei, bowiem istnieje możliwość symulacji obecności mieszkańców, w trakcie gdy dom (przejdź do serwisu) będzie przez długi czas pusty.


laboratorium
Twórca: per egevad
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Wrocław to piękne miasto, lecz dodatkowo fenomenalne miejsce na nabycie nowego mieszkania.

negocjacje biznesowe
Twórca: Kat Veilux
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Obecnie przechodząc ulicą cały czas widzimy coraz to nowe inwestycje. Tworzonych jest sporo galerii handlowych, fascynujących budynków oddanych pod wynajem dla przedsiębiorstw.


Inteligentne instalacje elektryczne umożliwiają również na znaczącą oszczędność prądu. Podczas gdy w domu nie będzie nikogo z mieszkańców – dom - sprawdź te propozycje - samo wyłączy niepotrzebne maszyny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.