Nowoczesny dom - z inteligentną instalacją

Dom przyszłości dla większości to tylko sen, lecz obecnie już dostępne są systemy, zamieniające mieszkanie rodem z planu filmu science-fiction w rzeczywistość.


Dodać warto, że system umożliwia sterowanie wszystkim przy pomocy tylko aplikacji ściągniętej na telefon, bądź również tablet. Teraz sen o inteligentym mieszkaniu może się urzeczywistnić.


Inteligentne mieszkanie jest w stanie zrobić prawie wszystko: http://www.ospel-presto.pl/dlaczego-presto/. Cóż więc należy wykonać? Wystarczy jedynie wprowadzić do domu odpowiedni system, przy pomocy którego wszelakie urządzenia będą same włączały się, natomiast obiad… po powrocie do domu będzie ugotowany i ciepły czekał w piekarniku. Brzmi niczym sen, ale jest to możliwe. W inteligentnym domu można wszystko, a przy okazji – jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Użytkowanie natomiast – proste i szybkie. Jak to funkcjonuje? Otóż, wystarczą odpowiednie czujniki, do których jest wysyłana informacja i w tym samym czasie dom samoistnie reaguje na podane momenty. W trakcie pożaru – inteligentne mieszkanie jest w stanie odpowiednio zareagować, a także… odstraszyć złodziei, bowiem istnieje możliwość symulacji obecności mieszkańców, w trakcie gdy dom (przejdź do serwisu) będzie przez długi czas pusty.


laboratorium
Twórca: per egevad
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne wiadomości

Drewniane okna w Twoim domu

Okno Capital
Twórca: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa
Kupując okna w naszym mieszkaniu najczęściej stawiamy na okna PCV. Pewnie są najczęściej sprzedawanymi na rynku oknami. Utarło się, że są niedrogie, pozwalają zachować ciepło. Dodatkowo całkiem dobrze się prezentują. Ponad to oprócz mycia szyb w sumie nie trzeba im poświęcać za nadto uwagi. Czego chcieć więcej? Ależ tak!


Inteligentne instalacje elektryczne umożliwiają również na znaczącą oszczędność prądu. Podczas gdy w domu nie będzie nikogo z mieszkańców – dom - sprawdź te propozycje - samo wyłączy niepotrzebne maszyny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.