Jezeli w tej chwili jesteś w czasie aranżacji wnętrza nowego domu jednorodzinnego, bądź pragniesz niewielkiego remonty i odmiany – pamiętaj także o specyfice miejsca holu.

Gdy aranżujesz wnętrza własnego domostwa, na pierwszym miejscu, jakikolwiek lokator rozmyśla o pięknym pokoju gościnnym, kuchni, łazience, pokoju dziecinnym. Planujemy nabycie umeblowania, barwę murów, najmodniejsze sprzęty i akcesoria. Nieczęsto myslimy o małym, czy dużym korytarzu, czy klatce ze schodami. Bywa to takze miejsce, którego przeważnie nigdy się nie remontuje. Nie można zapomnieć jednakże, że ten odludny i niewiele istotny zakątek, ustanawia obraz całościowego gospodarstwa domowego i jest obiektem tak nazwango pierwszego wrażenia. Warto wobec tego zatroszczyć się o ten zakątek.

przykładowa aranżacja wnętrza

Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Punkty sprzedaży z umeblowaniem prosperują ogromną skalą towarów kreowanych do aranżu domu. W teraźniejszych, nowoczesnych latach – hol nie skojarzy się już z małym, ciemnym zakątkiem, a następnym użytecznym pomieszczeniem (schody drewniane).ten link – sprawdź tu -Wielu mieszkańców wybiera jasne kolory, posadzki i elementy meblowe. Istotne – aby zachowywać pewien umiar i poczucie gustu i nie zagracić tego pomieszczenia. Warto przemyśleć, w którym stylu chcemy mieć urządzony korytarz, jakie składniki będą potrzebne, wybrać barwy murów, gatunek parkietu. Teraz, najmodniejsze bywają już bielsze, marmurowe parkiety i klatki schodowe, jakie często można zobaczyć w centrach mabli, czy remontu. Egzystują wśród Nas także pasjonaci klasyki i tradycyjnych elementów meblowych, a także ulubieńcy starych gadgetów i akcesoriów (oni).

schody
Ponadto – zbyt czysta i wybielona nastrojowosć czyni to miejsce nadmiernie chłodnym i mało przytulnym. Z tej racji wiele osób decyduje się na skłądniki oraz schody – odwiedź stronę – drewniane. Daje to niewątpliwie uczucie ciepła i ciszy. Nieważne, czy kupisz schody jesionowe, albo schody dębowe – każde drewno kreuje specyficzny klimat i radosny dla oczu wizerunek. Schody drewniane są znacznie tańsze i łatwiejsze w montażu. Można bezproblemowo zabudować barierę, czy umieścić listwy przy podłodze. Elementami, które najlepiej pasują do takiego rodzaju materiału to wieszaczki z wikliny, szafki i półki na obuwie, gustowne wycieraczki i klasycznezwierciadła z ramą – właśnie tak. Warto zatroszczyć się o wnętrze korytarza, jakie znajduje się tuż za progiem.