Sprężarki śrubowe w ofercie Firmy Pneuma

P.H.U. PNEUMA działa w branży maszyn wytwarzających i oczyszczających sprężone powietrze od 1997 roku. Prowadząc swoją działalność przedsiębiorstwo wypracowało sobie przychylną opinię i stabilną pozycję na rynku.

Sprężarka tłokowa

Źródło: http://www.pneuma.pl/

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w zakresie oferowanych usług, zapewnia odbiorcom pełną obsługę w zakresie diagnozowania zapotrzebowania, doradztwa odnośnie doboru maszyn sprężających / filtrujących powietrze, dostawy i profesjonalnej instalacji a także szkolenia. W ofercie P.H.U. Pneuma posiada maszyny renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych, cieszące się pozytywną opinią i zaufaniem nabywców, a wśród nich sprężarki śrubowe () i łopatkowe, osuszacze powietrza, urządzenia uzdatniające powietrze oraz liczne części zamienne m. in.

Zajmujący artykuł? Jeśli tak myślisz, to kliknij ten link, wyczerpujący tekst, który w tamtym miejscu znajdziesz, również jest coś interesującego.

spusty kondensatu. Podstawowym celem działalności firmy jest całościowe zaspakajanie potrzeb klientów, co realizowane jest poprzez wysoką jakość proponowanych urządzeń, szkoleniu pracowników poprawiającym ich umiejętności oraz fachowej obsłudze.