Z jakiego powodu należałoby mieć nadzieję w swe możliwości, gdy poszukujesz funduszy na kupno nieruchomości?

Trykające niemalże wesoło w transparentnym urządzeniu pokryte miękką cieniutką gumą piłeczki opieszale, acz nieubłaganie spowalniały swą kanonadę. Zapatrzona na obrazujący tę ogólną scenę monitor tv Magda aż cicho jęczała z bólu, gdyż wręcz sam widok jej poważnie ściśniętych kciuków oraz przygryzionych zębów sprawiał, że łatwo można się było po widoku jej zahipnotyzowanej twarzy domyślać, że to losowanie jest dla Justyny wyjątkowo istotne.

Nic dziwnego. Jej rodzice oznajmili jej wczoraj, że winna wyuczyć się już wreszcie zaradności, uzyskać dla siebie dochodową pracę, męża oraz lokum. Jednak jej nie było przecież stać na zakup żadnej nieruchomości, nawet typowego toi-toia, a co jeszcze mówić o takiej nieruchomości jak domek czy wręcz kawalerka. Dlatego także sprawiła nieduży bilans swoich zdolności oraz zamiast wyjechać do pracy w jakimś miejscu za granicę, postanowiła nabyć kupon na loterię. Przecież jeżeli będę posiadała szczęście chociaż raz, to być może nawet skończy się ta kampania na wygraniu nagrody w formie pięknej nieruchomości – oznajmiała czasami nieco dziecinnie. Cóż, na księcia z baśni nie mam co liczyć. Gdzie tam mi do blond piękności, która nieruchomości dostaje codziennie na start udanego dnia.
wrocław

Autor: Ingolf
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet gdybym udała się do banku, aby zaciągnąć pożyczkę na kupno jakiejś nieruchomości, to dopiero musiałabym być blondynką, ażeby samodzielnie tworzyć sobie stryczek na trzydzieści wiosen. Więc wszystkie niezwłoczne sposoby na zdobycie ślicznej nieruchomości są przede mną pozamykane.

Dość jednak takiego rozważania, już wyczytują rezultaty! siedem, 11, dziewiętnaście, dwadzieścia cztery, 37, 43! Mam! To moje! Moje, moje, moje! Biegnę, blisko jest to idealne biuro – creoconcept nieruchomości, na pewno będą mieli świetne mieszkanko dla mnie!