Jakie są najciekawsze pomysły na to, jak wykończyć ściany w swoim domu.

Sposobów i pomysłów na ciekawe udekorowanie ścian jest faktycznie dużo. Nawet zwykłymi farbami można uzyskać niezwykle interesujące efekty, szczególnie że obecnie nie będzie żadnych problemów z wykonaniem każdego koloru.

fototapety

Autor: http://twoje-fototapety.pl
Źródło: http://twoje-fototapety.pl

Wręcz nie trzeba malować całego pomieszczenia w takim samym odcieniu, szczególnie na biało. Nawet niewielkie dodatki w jakimś innym kolorze bardzo ożywią wnętrze i nadadzą mu ciekawego wyglądu, interesującym pomysłem jest również malowanie całych ścian na rożne kolory. Duże możliwości dają także różnego rodzaju fototapety. Produkowane są one na bazie klasycznych podkładów wykorzystywanych w normalnych tapetach, lecz ich ogromnym plusem będzie to, że da się na nich wydrukować w zasadzie wszystko, co się będzie chciało. Firmy które się zajmują ich produkcją przeważnie dają dostęp do katalogów z milionami fotografii, pośród nich można wybierać i przebierać. Lecz oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podesłać coś swojego. Jeżeli tylko własne zdjęcie będzie miało należytą jakość, to także zostanie bez żadnego problemu wydrukowane. Dowiedz się więcej na dużo przy wykończeniu pomieszczeń będą dawać najróżniejsze dodatki. Niekiedy są to najróżniejsze dekory i obrazy, jeżeli się je odpowiednio skomponuje z resztą, to także ich wygląd będzie bardzo ciekawy.

Zaciekawił Cię ten komentarz z strony (http://artimbo.pl/altany-drewniane,g19.html)? Jeśli go nie popierasz, to namawiamy do polemiki. Każda dyskusja będzie przydatna.

O ile osoby dorosłe zwracają uwagę na to, aby wszystko skomponowane było w jedną spójną, to w przypadku dzieci i młodzieży sytuacja zupełnie inaczej wygląda. Często po wejściu do ich pokojów ciężko będzie wywnioskować, jaka jest barwa ścian, gdyż wszystkie są dokładnie oklejone różnymi rzeczami.

Przy nastolatkach często we wszystkich wolnych miejscach będzie się znajdował plakat na ścianę Warszawa z ulubionym piosenkarzem albo piłkarskim zespołem (zobacz więcej plakatów na ściany). Z kolei maluchy zagospodarowują ściany nieco inaczej. Dla nich bardzo dobrym rozwiązaniem są różnego rodzaju naklejki na ścianę dla dzieci, przy pomocy których mogą realizować swoje artystyczne pasje bezpieczne dla dzieci naklejki na ścianę. Wielu dorosłych pozwala także dzieciom na malunki na ścianach, z założeniem że jak podrosną to trzeba będzie wszystko odmalować.