Każde nowe osiedle, które projektowane jest w naszej ojczyźnie, prawie natychmiast ma wyprzedane wszystkie mieszkania

Okazuje się, że w naszej ojczyźnie jest znaczny niedosyt na rynku nieruchomości. Mimo że buduje się mnóstwo nowych osiedli, to wciąż jest masa tych, którzy czekają na szansę kupna własnego M.
Jest dużo powodów, dlaczego spory procent par nie może kupić swego wymarzonego lokum.

Geodezja

Autor: Rictor Norton & David Allen
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj najistotniejszy powód to oczywiście fundusze, a raczej ich niedostatek. Jednakże, jeśli małżonkowie uporają się jakoś z tym problemem, to zostaje im tylko wybranie odpowiedniego lokum, gdzie zechcą stworzyć dom oraz wychować potomstwo.

Emocjonuje Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (https://c-l.pl/zelkoty-basenowe/) bardzo podobnego wpisu – on także jest godny zainteresowania.

Istotne zatem jest nie tylko mieszkanie, ale i sam budynek – jego wykończenie, ale także lokalizacja. Pragniemy przecież, by nasze szkraby rosły w przyjaznej okolicy. Ale z drugiej strony musi być ona spokojna oraz byłoby idealnie, jeśliby w sąsiedztwie rosły drzewa i znajdował się park. Co do samego budynku, to musi być postawiony z najlepszej klasy produktów, żeby zapewnić chłód w upalne dni oraz zatrzymać przyjemną temperaturę w pomieszczeniach w mrozy. To niezwykle ważne – szczególnie w naszej strefie klimatycznej. Ponadto, dobrej jakości materiały dają gwarancję, że nie będziemy słyszeć wszystkich sąsiadów.

W budynku musi znajdować się również winda, co ułatwi nam później wychodzenie z maleństwem na spacer, gdy jeszcze będziemy potrzebować wózka. Budynek także powinien mieć podziemny parking. To rewelacyjne rozwiązanie, gdyż wówczas samochody są bezpieczne, ale także nie musimy ich odśnieżać zimą, a latem nie będą nagrzane od słońca.