O tym, jak ważne są priorytety w naszym życiu. Każdy z nas ma pewną hierarchię takich najważniejszych życiowych wartości

Jeśliby się tak zastanowić, to we wszystkim jest jakaś hierarchia, jest jakiś porządek zadań i celów, określony porządek powinności i naszych najistotniejszych rzeczy. Każdy tak ma,nie wyłączając nikogo. Maja tak nawet ludzie, którzy wzdrygają się na samą myśl o jakimś uporządkowaniu ich życia, mają tak nawet artyści, choć często sprawiają wrażenie ludzi, którzy nie są zorganizowani. To mit, gdyż na przykład artysta tworzy w pewnych ramach, których się trzyma. Nie licząc eksperymentów literackich, to przykładowo każdy pisarz musi umieć trzymać się pewnej, dobrej formy, tak by jego dzieło było jak najlepsze do czytania. Podobnie jest z innymi, bardziej codziennymi sprawami.

domy

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jakby tak (więcejna ten temat> odkryj stronę) powiedzieć nasze priorytety to dla znacznej większości ludzi najistotniejsza jest rodzina, zdrowie i pieniądze. Czy w takiej kolejności nie wiadomo, bo w tym wypadku nie powinno być żadnej kolejności, każda z tych dziedzin może zająć pierwszą pozycję. Rodzina jest potrzebna, żeby zbudować coś silnego, aby mieć osobę która jest nam bliska, którą kochamy, która wesprze nas zawsze. Ciekawie jak razem buduje się życie.

Do tego potrzebne jest zdrowie. Właściwie, to jego brak może wszystko zepsuć, tak że nie pozostanie nic innego, prócz walki o zminimalizowanie choroby, cierpienia. A przecież nie powinniśmy tracić życia na choroby. Czasem niestety nie da się i nie mamy na to istotnego wpływu, tak więc zdrowie to bardzo istotna kwestia. No i pieniądze, choć wielu ludzi się do tego nie przyznaje, albo wiele nie mówi o tym, jakby to było oczywiste. No bo jak można ułożyć sobie życie, jak się nie ma pieniędzy. Jak zadbać o zdrowie, o rodzinę, jak zbudować piękny dom i wnętrze, w którym będzie żyła nasza rodzina. Na pewno podczas budowy przydadzą się różnego rodzaju narzędzia, jak przykładowo – niezbędne na budowie klucze pneumatyczne.

To niestety ciężkie do realizacji, dlatego tak ważna jest także ta opcja. Oczywiście, do listy rzeczy najważniejszych należy zaliczyć jeszcze dużo innych opcji, ale wydaje się, że ta hierarchia jest istotna dla większości ludzi. Nawet, gdy się przed tym wzdrygamy to przychodzi taki czas w życiu, że faktycznie doceniamy te wartości. Dojrzewamy do nich, a później osiągamy taki wiek, że są dla nas naturalne. Akcesoria niezbędne w każdym mieszkaniu: w tym odnośniku przykłady.