Pomysł na ściany w sypialni

Projektując aranżację sypialni nie musimy brać pod uwagę stylistykę innych pomieszczeń mieszkalnych. Ten ustronny zakątek powinien wyzwalać poczucie bezpieczeństwa i działać relaksująco, aby efektywnie odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Dzięki odpowiedniej aranżacji pokoju sypialnianego, nie tylko nocny relaks stanie się rozkoszą. Do dopełnienia stonowanego wystroju należałoby użyć ciekawej fototapety na ścianę, która umili poranną pobudkę – bez względu na porę roku i pogodę za oknem.

sypialnia

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Na pokój sypialny zazwyczaj wybieramy mniejsze, intymne pomieszczenie, którego okna okna aluminiowe wrocław zwrócone są ku wschodowi. Aksamitne promienie słońca przedzierające się przez półprzeźroczystą zasłonę lekko wybudzają ze snu przy rozkosznym śpiewie ptaków.wejdź do serwisu farby magnetyczne cena farby magnetyczne cenaJednak na tak przyjemną pobudkę możemy liczyć tylko podczas wiosennej i letniej pory roku. Co zrobić, aby wstać w wyśmienitym nastroju, gdy za oknem jest ciemno, mroźnie i deszczowo?

Trafny wystrój wnętrza może zdziałać cuda i wywołać uśmiech na buzi śpiocha każdego poranka. Aby tak było, wystarczy wybrać fototapetę z ulubionym widokiem. Jak powinny wyglądać fototapety do sypialni? Może to być piękny pejzaż lub trawiasta i słoneczna polana, przepełniona dziko rosnącymi kwiatami, albo bajkowy las, w którym przez gęste konary drzew żywiołowo przedzierają się długie snopy rozmytych promieni słońca?

Źródło: Serwis demur.pl