Panowie unikają jak ognia prac w domu i każda jedna z kobiet niejednokrotnie się o tym przekonała

Nie jest to stwierdzenie złośliwie wypowiedziane – tak było, jest i chyba będzie już zawsze. Bez silnych nacisków i utyskiwań swych kobiet nie ruszyliby palcem, albo albo nie mają czasu, albo ochoty – lub też zwyczajnie nie umieją.
Przysłowiową złotą rączkę ma w domu naprawdę niewiele pań.

budynek - fotos

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
po budowie
Cała rzesza mężczyzn unika prac remontowych, przez lata przesuwając w czasie nawet proste malowanie. Na szczęście panie tylko jakiś czas dają wiarę tym zapewnieniom i obietnicom szybkiego rozpoczęcia prac. Po pewnym czasie i przy zastosowaniu sobie tylko znanych środków nacisku na płeć brzydszą, mężczyźni są przymuszeni stawić czoła tym jakże męczącym zadaniom i hardo stanąć do walki z określonymi przez partnerki zadaniami. Zastanawiacie się pewnie teraz, czy tak zwyczajnie biorą się za pracę? Nie, no skądże znowu nie w większości przypadków. Przeważnie te ogromnie męczące prace zlecają specjalistom.

Czy podnoszona tu sprawa jest według Ciebie niebanalna? Jeżeli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem (http://www.drabest.pl/pl/36-meble-warsztatowe), który zobaczysz tutaj. One też Cię zaintrygują.

Miało być malowanie ścian to będzie – doświadczony malarz zrobi to bardzo szybko i sprawnie. Wymiana paneli – proszę bardzo – szerokie znajomości Twojego partnera szybko się przydadzą i odpowiednio przygotowany do takich prac Fachowiec szybko się odnajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz – jeżeli zaczniemy jedynie mocniej naciskać na naszych panów, każdy z nich szybko się znajdzie. Męska pomysłowość wzrasta wtedy do wielkich rozmiarów.

Nie narzekajmy na naszych panów jednak za mocno. Być może rzeczywiście są zbyt zmęczeni, aby wykonywać tak poważne prace.

Mamy powody by się cieszyć drogie panie, że mieszkanie remontują nam prawdziwi fachowcy. Mamy chociaż gwarancję, iż wszystko będzie z należytą starannością zrobione. No i nie my ponosimy te koszty.