Wybieranie frontów do naszych szafek – gdzie znaleźć najlepsze?

Kiedy postanawiamy kupić meble na wymiar mamy świadomość tego, że wszystko od A do Zet sami będziemy mogli wymyślić. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie jedynie przy meblach na zamówienie na wiele aspektów możemy wpłynąć. Również wybierając meble w niektórych sklepach meblowych jest fajna opcja. Jeżeli sklep meblowy czy to online czy też stacjonarny ma kreatora do mebli, to będziemy mogli bez kłopotu powybierać kolor obudowy szafek oraz fronty szuflad.

szuflady w kuchni

Autor: Donaleen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mowa o frontach szuflad to z wyborem ich odcienia nie powinno być kłopotu, najlepiej wybrać takie same, jakie postanowiliśmy wybrać do drzwi szaf, z danego kompletu. Jednak, kiedy wybieramy fronty do komody, w której są jedynie szuflady, to musimy popatrzeć ogólnie na to, jak urządziliśmy wszystko wokół. To istotne, by odpowiednio dobrać kolory, bo w niektórych wnętrzach jest kolorowy misz-masz i mimo, że przez chwilę nawet fajnie to wygląda, to jednak na dłużej niesamowicie męczy. Tak, więc dobierając odcienie powinniśmy pomyśleć, czy nie przesadziliśmy z ich ilością. Poza barwą frontów możemy wybierać też tworzywo, z którego będą wykonane. Dobrze, więc sprawdzić ofertę różnych sklepów i dowiedzieć się czy sklep zainwestował kreatora mebli. Może wtedy zakup takich mebli okaże się tańszy aniżeli tych robionych typowo na wymiar. Poza tym, gdy chcielibyśmy wymienić tylko fronty szuflad w naszych starych meblach, to również dobrze zerknąć na strony www i tam poszukać w sklepach możliwości zakupu różnych frontów, bo to również jest możliwa.

Wymyślanie mebli

projektowanie mebli

Autor: Samuraijohnny
Źródło: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/

Dawniej było tak, że albo dziadek stolarz zrobił nam jakieś meble, drabina aluminiowa kupowało się to, co było. Bywało, że ojciec złota rączka zrobił kilka przeróbek, ale prawda prezentuje się tak, że mało, kto zastanawiał się nad tym, że może być inaczej. Wszyscy cieszyli się z tego, co ma. A obecnie możemy przy meblach wybierać fronty szuflad i wszystko, co nam się tylko spodoba. Obecnie po prostu mamy wybór, można wybrać rzeczywiście fantastyczne rzeczy i możemy samodzielnie je projektować. I co ważne nie trzeba do tego kończyć jakichkolwiek szkół, wystarczy mieć pieniądze.