W mieszkaniach i obiektach komercyjnych – teraz cegła bywa wykorzystywana wszędzie i zawsze prezentuje się pięknie.

W przypadku aranżowania wnętrza mieszkania ważna bywa nie tylko ergonomia, ale również piękno. Bogactwo materiałów wykończeniowych powoduje, że obecnie każdy ma szansę zaaranżować mieszkanie tak, jak mu się spodoba.

Ściany są bardzo ważne – zdób je ślicznie

Gdy Następnym

biała lampa na biurku

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

projektuje się wnętrze domu, szuka się również niebanalnych oraz ciekawych dekoracji, gdyż to właśnie one decydują o wyglądzie wnętrza. czasami zapomina się o tym, że najpiękniejsze ozdoby tkwią w detalach lub najprostszych rozwiązaniach. Wspaniałą ozdobą pokoju może być sama ściana, wystarczy zastosować pasujące artykuły wykończeniowe. Dziś wyjątkowo modna bywa stara cegła Ciekawy artykuł. Ściany z tego rodzaju cegły bywają wykorzystywane w różnych pomieszczeniach, jak chociażby: salony, kuchnie albo łazienki. Ten materiał niejednokrotnie bywa stosowany również w budynkach komercyjnych albo rozrywkowych, jak puby albo butiki.

Płytki gipsowe dekoracyjne również się sprawdzą

Pokój dzienny

Autor: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com

oryginalnym materiałem wykończeniowym na ściany jest płytka gipsowa. Podobne tanie płytki Outlet na ogół są produkowane w białym albo jasnym odcieniu, więc pasują do nieomal każdego projektu. W obecnych czasach biel jest bardzo popularna we wnętrzach mieszkalnych, zwłaszcza zaś w pokojach dziennych oraz kuchniach.

Właśnie w tych miejscach najczęściej wykorzystuje się tego rodzaju płytki dekoracyjne, chociaż czasem można je napotkać też w korytarzach i na klatkach schodowych. Odznaczają się one nowoczesnym wyglądem i naprawdę znakomicie się przedstawiają, a w dodatku można je dopełniać różnymi dekoracjami.