Jakie kolory we wnętrzach będą modne?

Nadchodzący nowy rok oznacza nowe trendy, nie tylko w make-up’ie czy ubiorze, lecz także w aranżacji wnętrz. W nadchodzącym sezonie projektanci wolą stawiać na odpowiednią stylistykę, jaka udanie łączy elegancję i funkcjonalność.
Szukanie najnowszych trendów Kolorystycznych to jedno z kluczowych zadań, jakie ma projektant wnętrz.

ładowarka

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością nie jest to łatwe, aczkolwiek śledząc ostatnie światowe wystawy można ogłosić, że nowym hITem będzie zieleń! Mowa tu nie o jednym kolorze, ale właściwie o różnorodnej masie odcieni. Dekoracje z najnowszych kolekcji projektantów czarują pięknem tej właśnie barwy. Niezwykle elegancki zielony odcień jadeitu stanowi jedną z najlepszych odsłon szklanych dekoracji i akcesoriów kuchennych. Poza tym wciąż modne będą pastelowe akcesoria. Delikatne odcienie brzoskwini i pudrowe róże bosko komponują się ze wspomnianą zielenią.http://royal-nieruchomosci.com/domy-na-sprzedaz-koszalin/ dom koszalin kilińszczakówZielony bosko współgra również z wyrazistym odcieniem żółtego. Ponadto dobrym pomysłem na aranżację jest operowanie pomiędzy wieloma odcieniami zieleni, od tej soczystej zieleni, poprzez stonowaną oliwkę, aż po subtelną, niemal wybieloną zieleń – projektant wnętrz Trójmiasto.

Odważni styliści pomieszczeń na pewno nie mogą też ignorować czerwieni. Wyrazista czerwień pojawia się przede wszystkim w dodatkach – skuteczne remonty mieszkań w Trójmieście.

Zestawiając czerwień z zielenią czy pozostałymi wspomnianymi kolorami można uzyskać wyjątkowo designerski efekt. Wielbicieli trochę bardziej subtelnych wnętrz ucieszy informacja, że błękity wciąż są modne, aczkolwiek w dekoracjach jest ich już coraz mniej.