W jaki sposób wybrać brygadę remontową?

Dobra brygada remontowa to taka, która wykonuje swą robotę dokładnie oraz zgodnie z ustalonym planem a także budżetem. Tylko skąd taką brygadę wziąć?
Dobrze mieć ją z polecenia i zobaczyć wcześniej konsekwencje remontu, jaki przeprowadziła.

Zanim jednakże rozpuścisz wici, uczyń przygotowawcze rozeznanie w swojej miejscowości. Jakie są uśrednione stawki, jakie przedsiębiorstwa są polecane, a które posiadają złą reputację, jak długo średnio musimy czekać na dobrą brygadę? Pamiętaj, że jeden ekspert nie może znać się dobrze na wszystkim. Do rekomendowanych majstrów „złotych rączek” miej więc od razu rezerwę.
usterki

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
kafelkowanie lubin

Autor: MaX Fulcher
Źródło: http://www.flickr.com

To sytuacja doskonała, gdy o polecenie można zapytać osoby, do których mamy całkowite zaufanie. Jednak i w takowym wypadku kieruj swą uwagę na niuanse.więcej stabilizacja gruntów stabilizacja gruntówJeśli masz możność, ujrzyj rekomendowanych majstrów jeszcze w trakcie pracy. Kieruj uwagę, czy płytki ceramiczne są równo ułożone, listwy sumiennie zamontowane, czy nie widać nigdzie zacieków? Warsztat pracy ekipy wiele nam powie. Kieruj uwagę czy w miejscu wykonywania robót jest ład, czy brygada troszczy się o powierzone materiały, stosuje je według wymogów? Spytaj znajomych, jak z ekipą się pracuje, czy są punktualni, odpowiedzialni, czy zawsze co do złotówki rozliczają się? Wszelkie te dane mogą pomóc Ci podjąć ostateczną decyzję. Można też poszukać ekipy remontowej w necie, wpisując w przeglądarkę frazę kafelkowanie Lubin. Jeśli zdecydujesz się na którąś z ekip z internetowego ogłoszenia, postępuj dalej jednakowo, jak przy brygadzie z polecenia.

Proś o referencje, spytaj, czy mógłbyś odwiedzić ekipę w trakcie pracy. Poszukaj dodatkowych informacji na temat brygady. Na przykład, czy firma certyfikowana jest przez wytwórców surowców budowlanych.