Perfekcyjne plafony – czy to możliwe?

Kiedy zaczynamy myśleć o tym, by znaleźć oświetlenie do łazienki może pojawić się problem. Wiadomo, że damy radę znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Musimy tylko porządnie się rozejrzeć. Ale wcale nie jest tak ciężko odnaleźć fajny plafon do łazienki. Plafonów do łazienek jest rzeczywiście dużo.

moje mieszkanie - korytarz

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy znaleźć taki na sufit oraz oczywiście można wybrać plafony, które będzie można zamontować przy lustrze. Poza tym, że można znaleźć plafon do łazienki, to można też wyszukać plafon do salonu. Nie wszyscy wiedzą, że produkuje się poza współczesnymi lampami sufitowymioraz normalnymi żyrandolami również można kupić plafony do salonów. Są one fajniejsze aniżeli te do łazienek i naprawdę wpasują się w różnego typu pomysły na aranżowanie salonu. Musimy jedynie być otwarci na tego rodzaju rozwiązanie. Jasne jest, że nie do wszystkich salonów będzie pasował plafon, ale na sto procent w różnych miejscach o wiele lepiej wyglądałby plafon aniżeli wiszący żyrandol, który choć modny, musi być rzeczywiście dobrany z wielką pieczołowitością. Lampy dla dzieci Jeśli urządzamy pokój dla dzieci musi pamiętać o mnóstwie rzeczy. Często jednak umyka nam gdzieś to jak istotne są lampy sufitowe dla dzieci. Na szczęście w pewnym momencie musimy sobie przypomnieć o tej kwestii. Lampy sufitowe wybieramy najczęściej, kiedy już cały pokój jest urządzony. Najważniejsze w takich lampach jest to, żeby dobrze oświetlały pokój. Można zainstalować wyłącznik na dwóch poziomach, by mocniej albo słabiej był oświetlony pokój. Jednak przy lampach sufitowych, to my rodzice powinniśmy mieć ostatnie zdanie, choć w sumie jedyne. Przy wyborze lampki nocnej możemy poradzić się naszego smyka. Wtedy można kupić lampkę z jakimiś ciekawymi postaciami z kreskówek. Wiadomo, że dziecko częściej będzie korzystało z takiej lampki.

lampa

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com
A standardowa sufitowa lampa nie powinna już być bajkowa, chyba, że posiadamy dwójkę lub trójkę dzieci do piątego roku życia. Inaczej sensowniej wybrać jakieś nowoczesne oświetlenie, które będzie dłużej pasowało do pokoju. To znaczy nie będziemy musieli wymieniać zbyt szybko tego typu lampy sufitowej. Na szczęście firmy produkujące oświetlenie stworzyli niezmiernie ciekawe lampy sufitowe z myślą o młodzieży. Będą one faktycznie genialnym dopełnieniem pokoju naszej pociechy.