Reklama outdoorowa – rodzaje oraz nośniki reklamy

Obecnie istnieje mnóstwo nośników zewnętrznej reklamy, dzięki którym można dotrzeć do klienta. Odmiany reklamy zewnętrznej muszą być dopasowane do miejsca, w jakim się znajdują w taki sposób, ażeby były jak najbardziej dostrzegalne.

narzędzia

Autor: Betafence
Źródło: Betafence
Reklama zewnętrzna w postaci tablic ledowych ceniona jest głównie za dużą ilość odbiorców, która wynika z lokalizacji tablicy LED w punktach użyteczności publicznej takich jak na przykład centra handlowe, urzędy. Nie bez znaczenia jest też doskonała widzialność owej formy reklamy o praktycznie każdej porze doby. Warianty reklamy, jakie możesz na nich pomieścić to między innymi reklama tekstowa bądź graficzna.

Czyż rozpatrywany materiał nie jest zajmujący? Jeżeli tak uważasz, kliknij tu – zalecam ten serwis (http://eogniwa.pl/pl/c/Wciagarki-lancuchowe/45), ponieważ znajdziesz tam przykuwające wzrok artykuły.

Dosyć interesującym podejściem zdaje się być odmiana reklamy outdoorowej w formie tzw. Citylightów. Ów wariant reklamy cechuje się podświetlaną tablicą, na której publikowane są rozmaitego rodzaju reklamowe plakaty. Taki nośnik reklamy zewnętrznej jest niedużych Rozmiarów, najczęściej ok dwóch metrów, aczkolwiek jego usytuowanie w najpopularniejszych w miastach lokalizacjach, takich jak: chodniki, przystanki autobusowe jak też galerie handlowe, pozwala to na dojście do różnych adresatów.

szlifierki

Autor: Proma Polska
baner laminowany

Autor: Classic Film
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz częściej stosowana forma reklamy zewnętrznej to baner laminowany. Jest to reklama uniwersalna, wykorzystywana w różnych lokalizacjach. Opisując rodzaje reklamy outdoorowej nie można nie nadmienić o telebimach. Ta forma reklamy zewnętrznej jest bardzo wielofunkcyjnym nośnikiem, stworzonym na macierzy z diod ledowych, co czyni przekaz na nich pokazywany czytelnym.

Niemniej jednak umieszczanie ich w punktach najogromniejszego nasilenia ruchu samochodowego, takich jak krzyżówki ulic mogą wywoływać oślepianie w godzinach nocnych oraz odwodzić uwagę od wszystkiego, co się dzieje dookoła.