Co musi zapewnić swym interesantom profesjonalny inwestor budowlany po zakupie wymarzonego domu?

Gdy decydujemy się na zakup nowego mieszkania trzeba wybrać przede wszystkim właściwego dewelopera. Należy najpierw sprawdzić w jaki sposób przedsiębiorca realizuje postanowienia ustawy deweloperskiej oraz czy pomaga interesantom z formalnościami, które wiążą się są z kredytowaniem.

drzwi do domu

Autor: Paul Flint & Company
Źródło: http://www.flickr.com
Należy również sprawdzić co może on zaoferować klientom poza samym mieszkaniem.
Kiedy wybierzemy lokum, to zanim odbierzemy klucze jest to bardzo długa droga. Dlatego trzeba uzbroić się w opanowanie oraz sprawdzić pieczołowicie oferty, które ma dany deweloper. Może okazać się tak, że u jednego przemysłowca jakieś wyjście jest w standardzie, a u innego jest to w sferze bardzo odległych planów. Prawidłowo jest spytać developera co nasze wymarzone mieszkanie posiada wliczone w koszt, a za jakiego rodzaju rozwiązania trzeba będzie dopłacić. Jeśli sprawdzamy dewelopera musimy brać pod uwagę to, jak dopomaga swoim klientom w staraniach o hipoteczny kredyt. Tego typu relacja nie może się ograniczać jedynie do oddania bankom wszystkich dokumentów inwestycyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na opisywany wątek? To świetnie, ponieważ pod adresem odnajdziesz interesujące dane, które Cię wciągną.

Deweloper powinien swym interesantom udostępnić także spis banków i doradców kredytowych. Dzięki temu, że deweloper posiada podpisane umowy z konkretnymi bankami, Interesanci mogą otrzymać bardziej korzystne warunki kredytowania.

Istotną kwestią przy wybieraniu developera jest również tego typu sprawa, czy taki deweloper dba o swojego mieszkańca również po kupnie domu. Kupno domu jest to przeważnie bardzo duży nakład pieniężny, który najczęściej finansowany jest przez kredyt, który wzięty jest na 20-30 lat. Rata miesięczna jest dla każdego dużym obciążeniem i z tego powodu całościowe wyposażenie domu odkładane jest na dalszy plan.

Program rabatowy, który proponowany jest przez deweloperów swoim mieszkańcom, daje możliwość kupna sprzętu AGD i RTV a także mebli, płytek czy oferuje świadczenia wykończeniowe w niezwykle atrakcyjnych cenach.