W jakich kolorach możemy dziś spotkać deski bidetowe?

Dzisiaj o wiele prościej dobrać deskę bidetową niż klozetową. Bidet trochę przynosi na myśl ustępową miskę. Umieszcza się go przeważnie w jej okolicy ze względu na jego role. Wybór ustępowej miski i bidetu z tej samej serii gwarantuje, że postawione koło siebie będą prezentować się ładnie.

komplet mebli w salonie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Bidet jest to niezwykle praktyczne i użyteczne wyposażenie łazienki. Deska bidetowa jest używana do prędkiego podmywania intymnych miejsc po skorzystaniu z toalety. Można z korzystać z niego siadając na niego tyłem albo przodem. Rozwiązanie tego typu cenią sobie ludzie, dla których istotna jest higiena. Bidet zazwyczaj montuje się blisko sedesu. Bidety montuje się tak jak ustępowe miski. Bidet stojący, do podłoża przytwierdza się śrubami, wiszący natomiast zawiesza się na montażowym stelażu zamocowanym do muru. Stelaż tego typu jest obudowany płytą k-g i ceramicznymi płytkami. Podłączenie wody i kanalizacji są analogiczne do tego w umywalce. Bidety robi się z ceramiki szkliwionej lub nieszkliwionej. Ta szkliwiona jest w większym stopniu odporna na awarie. Zazwyczaj bidet jest to ceramika albo porcelana sanitarna. Surowiec ten spełnia wszelkie wymagania wytrzymałościowe oraz jest wytrzymały na nagłe zmiany temperatury, kwasy i zasady.
budowa

Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy dosyć dużą łazienkę albo toaletę, warto zamontować bidet. Jest on dodatkowo wyposażony w baterię, dlatego też dobrze, gdy łazienka jest duża, żeby bidet był ustawiony obok miski klozetowej.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta strona, koniecznie sprawdź link wiaty garażowe śląskie a dowiesz się o wiele większą ilość informacji, które bez wątpienia wywołają na Twojej twarzy piękny uśmiech.

Najbardziej znane są bidety białe. Choć obecnie można też kupić je w różnych delikatnych barwach przykładowo seledynowym czy błękitnym, lub granatowym. Przeważnie ceramiki w innym kolorze niż biały nie można zakupić od razu, tylko należy zrobić zamówienie i zaczekać aż wybrany model zostanie sprowadzony.

Do bidetu naturalnie trzeba dokupić baterię bidetową. Zwykle są to baterie sztorcowe, które instalowane są w otworze zrobionym w bidecie. Jednak możemy też spotkać obecnie modele trójotworowe albo baterie bidetowe, które można zamontować w ścianie.