Interesujący pomysł na upominek dla praktycznie dowolnej osoby

Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na upominek, jaki byłby nie tylko ładnie wyglądał, ale także pięknie pachniał, to możesz zaciekawić się takim przedmiotem jak ceramiczny kominek.

kompostownik

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardzo nastrojowy dodatek, jaki mógłby dodać uroku wnętrzu dowolnego domu. Mogłabyś go także wykorzystywać w biurze, domu, czy w korytarzu. Dzięki odmiennym kształtom oraz barwom, w jakich jest oferowany, praktycznie każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością będzie nadawać w mieszkaniu bardzo klimatycznej atmosfery.

Pragniesz przeczytać inne równie przydatne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj (http://www.invado.pl), a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Jest to nieduży kominek ceramiczny, który ma nieduży otwór, przez który widzimy palącą się w kubku świeczkę zapachową i błyskający w tego typu ceramicznym kominku płomyk. Unoszący się w całym pokoju aromat olejków eterycznych z pewnością nada niezwykle przyjemną atmosferę. Zwłaszcza w smutne jesienne popołudnia lub w okresie zimowym, kiedy przecież większość czasu przebywamy w ciepłym mieszkaniu.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg
Kominek odświeży powietrze po zakończeniu gotowania oraz efektywnie zdominuje smród papierosów. Taki kominek to także znakomity pomysł na podarunek dla niemalże dowolnej osoby. Rozmiary takiego kominka to przykładowo 14 centymetrów wysokości, 9 cm szerokości i 8 głębokości. Można go nabyć za jedynie kilkanaście złotych. Taki kominek to znakomity pomysł na relaks, czy śliczną dekorację. Świetnie poprawia humor oraz odświeża pokój, chociaż mógłby służyć także jako odstraszacz insektów.

Jest stosowany w aromaterapii, czyli w leczeniu za pomocą zapachów płynących z olejków eterycznych. Należy jednak pamiętać, aby ustawić go w bezpiecznym miejscu, gdyż ceramika mogłaby się w łatwy sposób potłuc.