Każda przedstawicielka pięknej płci kocha spódnice, zwłaszcza jeśli podkreślają one ich cudną talię

Spódnice w paski muszą znaleźć się w szafie niejednej kobiety, ponieważ są wiecznie modne.
Są tacy, którzy wyrokują, że w spódnicach powinny chodzić wyłącznie szczupłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Poprawnie dobrana spódnica pasuje niejednej pani. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tu trzeba przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich to długość. Druga sprawa tyczy się tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do pośladków i ud będzie pasował wyłącznie szczupłym i wysokim kobietom. Takie, które posiadają szersze biodra, powinny po prostu wybierać szersze kroje. Istotne są również wzory. Paskowa spódnica będzie dobrym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być przecież poziome albo pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym paniom. Paski w poziomie poszerzają optycznie w biodrach oraz nogach.

Jeśli uważasz, że ten wpis jest warty polecenia, to kliknij także ten odnośnik – równie wartościowe informacje znajdują się w najnowszym tekście (https://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/kategorie/short/praca-szukam-pracy-staze-praktyki.xhtml).

Muszą więc wybierać je panie o chłopięcej budowie ciała. A pionowe paski powinny znajdować się w garderobie każdej kobiety, która ma szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Taki efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście przeróżną szerokość i różne odcienie. Stonowane są bardziej szykowne i z pewnością świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z koleżankami albo na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski jest niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze powinnyśmy trzymać ją w swej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.