Przy aranżowaniu łazienki oraz kuchni, zazwyczaj szukamy akcentów, które spowodują, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie z tradycyjnymi płytkami powoli odchodzą w zapomnienie. Współcześnie ludzie stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię oraz łazienkę wykańczało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Współcześnie powoli odchodzi się od tej nudnej tendencji. Coraz częściej w obydwóch pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Często jest to przykładowo kamień i szkło. Nawet drewno czuje się przyjemnie w wilgotnych pomieszczeniach. Powinno być po prostu właściwie zabezpieczone. Pojawia się zatem pytanie, czy klienci już całkowicie zrezygnowali z kafelek? Oczywiście, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie trochę się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się przykładowo delikatne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który pragniemy wyeksponować.

Jeżeli odnalezienie uzupełniających informacji na omawiany wątek jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to żeby je zdobyć prześledź witrynę (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/olimpia-port/), na której je z pewnością dostrzeżesz.

Tam daje się dekory. Są to kafelki o intensywnym kolorze oraz wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Niezwykle popularne są dla przykładu niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które często można dostrzec na lizbońskich ulicach. Opcji mamy jednak o wiele więcej. Mogą być to śliczne kwiaty czy geometryczne wzory. Dostępność barw też wprawia w osłupienie. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Kafelki dekoracyjne posiadają także różny kształt. Mogą być to małe kwadraty naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są także długie kafelki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory mają wyraziste barwy, raczej nie kładzie się ich na całej ścianie.