Najlepszy twórca mebli na rynku!

Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli około 10 000 lat przed naszą erą. W tym okresie meble były wytwarzane z drewna i kamienia, ponieważ dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od zamierzchłych czasów dużo się zmieniło w przemyśle meblarskim i współczesne meble różnią się od tych pierwszych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają często do korzeni, jednak zdecydowana większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

Meble można pogrupować według różnych kategorii np. ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i najbardziej popularne – mieszkaniowe a wśród nich między innymi: biurka, kanapa, komody, sofa, tapczany,łóżko dla dziecka i wiele innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wykonane, sposób obróbki czy konstrukcje.

Meble muszą być jednak przede wszystkim ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Właśnie takie meble ma w asortymencie jedna z wielu firm na polskim rynku – tomex. Wyróżnia się ona jednak na tle innych polskich firm. Dlaczego?

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to grupa, która istnieje na rynku polskim od wielu lat.

Czy pewien komentarz z serwisu namówił Cię do napisania swojej oceny? Szalenie nam miło. Zatem nie ociągaj się i pisz coś!

Podstawową gałąź stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców.
Oferta jest bogata i włącza wyroby doskonałej jakości od dostawców krajowych i zagranicznych. Wszystkie mają zasobny zestaw produktów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada własną ekipę doradców handlowych. Grupa dzięki bogactwu wiedzy i doświadczenia realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy trudni się handlem meblami i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować nabywcom obszerną ofertę mebli do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje kadra wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w dokonaniu trafnego wyboru przy kupnie mebli marzeń.