Co powiesić na ścianie w salonie?

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu jakiś plakat czy obraz. Często w pokojach wieszamy kopie prac najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych.

Popularne są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety (*więcej). Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
W internecie funkcjonuje wiele stron oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego warto zaufać wypróbowanym i renomowanym firmom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep .

Twoja Galeria

Na stronie znajdziemy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane (*więcej), ramy drewniane obrazów oraz kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci.

Opublikowane w powyższym tekście treści są istotnie warte uwagi, jednak kliknij także ten unikalny serwis – on zapewne również Cię zainteresuje.

W menu znajdziemy również odnośniki do dzieł malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów (*więcej) klasyków. Warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo atrakcyjne fototapety tworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Tamara Łempicka czy Ventzislav Pirianko.

Twoja Galeria

Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo solidny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma oferuje także obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy wysłać wybrane zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się pracownicy serwisu.

Sklep Twojagaleria.eu jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną posiadać w swoim mieszkaniu piękny obraz lub zdjęcie. Twojagaleria.eu szybko i sprawnie wykona zlecenie, które zamówimy i z pewnością będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!