Kupno parceli na Osiedlu Górki to bez wątpliwości rewelacyjny plan

Każdy chce posiadać prywatny dom. Nie jest to nic zaskakującego, jednak wymaga to trochę trudu. Jeśli zamierzasz żyć w spokojnej okolicy, jednakże blisko ogromnego miasta to Osiedle Górki zlokalizowane 6 km od centrum Opola bez wątpliwości przypadnie Ci do gustu.
W chwili obecnej na terenie osiedla znajdują się 22 działki, z czego pewne są już zakupione, a niektóre zarezerwowane.

Tym samym Osiedle Górki – bez ustanku się zapełnia, w związku z tym należy rozważyć możliwość kupna posesji już teraz. Ważne jest, aby wspomnieć, iż firma zamyśla budowę domów na niektórych działkach, w związku z tym osoby, które nie zamierzają mieć na głowie całego cyrku budowlanego zdołają bezzwłocznie postawić na taki zakup. Jeśli zaintrygowało nas Osiedle Górki domy na sprzedaż na pewno tam odkryjemy. W tej chwili zabudowana jest jedynie jedna działka, jednak możemy obejrzeć jak to mniej więcej wygląda. Ewidentnym jest, iż inwestor na pewno zdecyduje się na pokrewną zabudowę na innych działkach. Musimy oznajmić, że rewelacyjne jest Osiedle Górki cena tymczasem jest bardzo przyjemna – sprzedaż domów na osiedlu Górki. Każda działka(polecamy budowa domów jednorodzinnych mazowieckie) będzie o powierzchni od 700 metrów kwadratowych do 965 metrów kwadratowych. Opłata za jedną działkę to bardzo często mniej, niż 100 tysięcy złotych.

design domu

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz wraz w rodziną odwiedźcie stronę online tego osiedla, a dostrzeżecie jak wygląda mapa działek.

Jeśli masz chęć zgłębić więcej informacji na ten temat – odsyłam do strony (http://www.fotowoltaikaplonsk.pl/oferta/dla-firm), ponieważ znajdziesz tam dokładne dane, które bardzo Cię zainteresują.

Będziesz też w stanie obejrzeć zdjęcia, które prezentują tereny na jakich zlokalizowane są parcele.

Może dobrze wziąć kredyt już w tej chwili i postawić na budowę domu w tak prześlicznym miejscu? – Z całą pewnością będziesz zachwycony zieleniom i spokojem w tej okolicy.
Posted in Bez kategorii | Tagged