Gdzie przenieść się za miasto w okolicach od Wrocławia? Przekonaliśmy się o tym, że doskonały wybór to cudowna Trzebnica!

Coraz większa liczba osób podejmuje decyzje o opuszczeniu wielkomiejskiego szumu i zamierza wyprowadzić się z miasta. We współczesnych czasach możliwości podróżowania rozwinięte są w tak wielkim stopniu, iż codzienny dojazd do miejsca zarobkowania z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości zupełnie przestał być problematyczny.Jest to poza tym niedużydyskomfort i jako wada schodzi zupełnie na margines, gdy zwrócimy uwagę na zalety takie jak cisza i przejrzyste, rześkie powietrze.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit

Jeśli jesteś jedną z tych osób i poszukujesz lokum w okolicy Wrocławia – czy słyszałeś już o nowej inwestycji położonej w jego cichym sąsiedztwie, Trzebnicy? (nowe mieszkania wrocław) W ofercie inwestora możemy wyróżnić nowe mieszkania wraz z możliwością kupna miejsc parkingowych w garażu zlokalizowanym w piwnicach budynku. Pewną zaletą osiedla jest jego lokalizacja – w jednym z najcudowniejszych i najbardziej urokliwych miejscowości. W każdym bloku, niezależnie od ilości pięter zaplanowano windy, a wszystkie okna i drzwi balkonowe wyposażone będą w rolety (oknoplast rolety wewnętrzne) antywłamaniowe.

Jeżeli interesują Cię prezentowane w tym tekście kwestie i masz chęć poczytać większą ilość wiadomości na tego typu temat – kliknij tutaj (http://domowy.pl/projekty-domow/letniskowe.html).

Deweloper planuje budowę ogromnego placu zabaw dla dzieci – położonego w cichym miejscu pomiędzy blokami. czytaj Elegancji dodadzą z pewnością chodniki i uliczki pokryte prawdziwym brukiem, ale także znaczna ilość zieleni. Plan budowy z góry przewidywał możliwie najmniejsze straty w w okolicznej przyrodzie oraz położenie nowych trawników wraz z rabatami kwiatowymi. Dzięki temu ludzie zamieszkujący Bukowe osiedle będą mieć możliwość napawać się codziennie wspaniałymi widokami z okien.

Kolejną dużą zaletą mieszkań w tym położeniu – jest znacznie niższa cena. Jest ona dużo niższa od cen mieszkań położonych w ścisłym centrum Wrocławia. Trzebnica jako miejscowość, oferuje swoim mieszkańcom wszystkie możliwe wygody dnia codziennego takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja, szkołę muzyczną, kompleks basenów „Park Wodny Zdrój”, Skate Park, hale sportowe, kino, przychodnie, szpital, markety spożywcze, budowlane i RTV-AGD i położone w zasięgu kilku minut nawet za pomocą działającej w Trzebnicy komunikacji miejskiej. (Dobry Deweloper) Te wszystkie wymienione wcześniej zalety sprawiają, że wspomniane przepiękne osiedle jest niewątpliwie najlepszym miejscem w okolicach Wrocławia, w którym chciałoby się zamieszkać. A sprzedaż mieszkań Trzebnica – najlepszą opcją jaką wybrał inwestor.