Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Aktualnie najchętniej nabywane są kawalerki i dwupokojowe mieszkania, których metraż mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak i rodzice posyłający swoje dzieci na studia.
Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za mkw nie są niskie i wszystko wskazuje na to, że taka tendencja się utrzyma.

ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże stosunkowo małe mieszkania (więcej w portalu https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/mlodnik/) szybko znikają z rynku, ponieważ stanowią dobrą inwestycję – zakup i najem kawalerek i mieszkań dwupokojowych przynosi atrakcyjne zyski. Do zakupu nieruchomości zachęca stabilizacja na rynku kredytów hipotecznych, jaka nastała po serii podwyżek marż oraz spadków dostępności. To co aktualnie może zniechęcać do kupna mieszkania to na pewno wyczerpanie puli środków finansowych z programu MdM. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania (więcej info w serwisie https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/forma) Wrocław proponuje wiele ciekawych lokalizacji, które wyróżnia chociażby dobra komunikacja z centrum miasta – . Najbardziej popularne rejony we Wrocławiu to od lat m.in. Gaj, Powstańców Śląskich, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Spore znaczenie dla nabywców mieszkań we Wrocławiu z małym metrażem ma także bliskie położenie uczelni wyższych.
porady

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli natomiast interesuje nas większy metraż, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław również ma sporo do zaproponowania. Inwestycje tego rodzaju to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach stolicy Dolnego Śląska. To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie spokój. Najczęściej takie domy mierzą od 80 do 115 mkw, nierzadko są to moduły dwupoziomowe.

Na takiej powierzchni możemy zaaranżować salon z miejscem na kominek, kuchnię w aneksie, wygodną sypialnię, przestrzenną łazienkę oraz pokój dziecka. Dla wielu atutem jest poddasze, które może stanowić następną sypialnię bądź pomieszczenie rekreacyjne – Do takiego domu najczęściej przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania.