Beton dekoracyjny i farba magnetyczna – kreatywne, wymyślne wnętrza

Pomysłów na kreatywne, niebanalne wnętrza jest istotnie sporo, nawet przy niedużym wkładzie finansowym zdołamy interesująco urządzić aranżację domu czy mieszkania.

Inspiracji możemy szukać w Necie, na stronach, jakie poświęcone są aranżacji wnętrz, a także w katalogach o wnętrzach.
ogrzewanie

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral

Wyśmienity rezultat możemy dostać za pośrednictwem betonu dekoracyjnego. Beton dekoracyjny, to inaczej tynk dekoracyjny, który pozwala na zdobycie rezultatu betonu, sprawdź . Taki efekt perfekcyjnie przedstawia się w sporych wnętrzach, w których decydujemy się na wyraźne ściany. Beton (czytaj w serwisie) dekoracyjny perfekcyjnie nadaje się także do wykończenia detali, przykładowo wnęk bądź nisz.

Znakomity efekt uzyskamy, kiedy użyjemy go do wykończenia obudowy w kominku. Chłodny ton betonu oraz ognisty płomień z kominka, dadzą idealne połączenie. Beton (nasza strona) dekoracyjny nabędziemy w postaci proszku, który starczy połączyć z wodą. Materiał ten ma wiele zalet, jest niezmiernie odporny na uszkodzenia i wilgoć.

Farba magnetyczna, to następny znakomity pomysł, jaki wskazane jest spożytkować we wnętrzach. Dzięki specjalnej budowie, przyciąga ona magnesy, co przynosi nam interesujące sposobności aranżacyjne. Zdołamy bez trudu przyczepić do ściany zdjęcia, pocztówki czy inne elementy dekoracyjne, bez brudzenia ścian bądź wbijania gwoździ.

Sprawdź też –

Farba dekoracyjna perfekcyjnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, bowiem wspomoże rozwijać dziecku wyobraźnię. Na taką ścianę będziemy mogli przyczepić chociażby literki z alfabetu.