Jak urządzić mieszkanie w kolorze szarym kolorze? Sprawdź

Persony, które nie lubują się w mocnych kolorach, intersuwnymi albo orientalnymi kolorami muszą w wykańczaniu wnętrz ograniczyć do stonowanych kolorów. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.

Świetnie nadają się one do wykończenia wszystkich wnętrz w mieszkaniu. Szare mieszkanie (mieszkania deweloperskie toruń) dość prosto jest umeblować. Jest to przecież neutralny kolor i delikatny. W zależności, jakie dobierzemy do niego dodatki będzie

minimalizm

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com

idealny do pokoi w mieszkaniu, ale oprócz tego będzie rewelacyjnie wyglądać w biurze w firmie. Zależnie od tego,jaką mamy koncepcję, możemy tu wstawić na wiklinowe gadżety, lub zupełnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Mieszkanie (toruń nowe mieszkania) w brązowym kolorze w przeciwieństwie do szarego będzie pozornie nieco cieplejsze i przytulniejsze, niż przypadek pierwszego. Tym bardziej, że w tym przypadku posiadamy większe pole popisu w wyborze odcienia brązu – wynajdziemy tu zarówno ciepłe, piaskowe odcienie, jak i bardziej chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym przypadku poszukując bibelotów także warto stawiać na wiklinowe kosze, różnorakie gadżety z drewna, czy drobiazgi znad morza – muszelki, kawałki drewna.

Pięknie będą również prezentować się wszelkie szklane, przeźroczyste drobiazgi – butelki fajnie jest wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej pomysłów na mieszkanie w kolorze szarym albo brązowym odnajdziesz na stronie. Niektóre z propozycji przedstawionych przez internautkę totalnie mnie zaskoczyły.