W jaki sposób zaaranżować male mieszkanie? Przeczytaj więcej w tekście!

Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich przebywałam. Całość to mniej więcej 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc jest wystarczające.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by znaleźć w nim miejsce na kuchnię.

Aby rozwijać się w tym dziale – kontynuuj poszukiwania nowych niebanalnych wątków w przeróżnych artykułach. Wejdź w podany link i studiuj bez limitu.

Czasem myślę, czy podjęłam dobrą decyzję kupując akurat ten lokalik mieszkalny, ale z innej strony po dla jednej osoby dwa trzy pokoje. W przypadku gdy za kilka lat będę chciała stworzyć rodzinę, to mieszkanie odsprzedam albo wynajmę, a sobie zakupię

kawalerka

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

coś dużo większego i koniecznie poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Przedpokój umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich sporo) oraz stojak na wierzchnie odzienie – .

Znalazłam do tego również duży kosz kosze do szafek narożnych na śmieci, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Wszystkie meble, a więc pokoju dziennym, przedsionku i kuchni we wnęce są w odcieniu olchy miodowej. Kocham ten odcień drewna, to chyba sentyment z dzieciństwa. Do tego musiałam jedynie dobrać jakiś kolor ścian. Lubię pozytywne, jasne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na ciepłą żółć i zieleń – oba kolory w delikatnych odcieniach.

Do tego postawiłam na dodatki w mocnym pomarańczowym kolorze. Tym sposobem moje mieszkanie ma pozytywnego powera!
Wiadomo nie było możliwości nie poradzić się w kilku zagadnieniach z rady architekta – maluteńkie mieszkanie, aranżacja jego jest bardzo skomplikowane. Pomysłów poszukałam też w Internecie, m.in. wiele mi podpowiedziała strona www.