O dwóch najważniejszych elementach wnętrza w każdej łazience – wybieramy umywalkę oraz wannę

Już dawno minęły czasy, kiedy umywalnie i wanny nie różniły się kształtem między sobą. Co współcześnie proponują nam dystrybutorzy?

Umywalki obecne w specjalistycznych marketach są podłużne lub podłużne, przypominają kształtem miseczkę lub nawet…lejek. Umywalnie mogą być też nad- lub podblatowe, wieszane, zrobione ze szkła, ceramiczne lub kamienne. Odróżniają się też ceną. Najtańsze typy zakupimy już za 400 złotych, a za najdroższe wydamy nawet do 10 tys. zł. Jaki zatem model wybrać z tak atrakcyjnej oferty?

Tradycyjne, białe umywalnie ceramiczne będą świetnie pasować do skromnej łazienki. Jeśli jednak preferujemypewną dozę awangardy, warto kupić np. czarną szklaną umywalnię. W niewielkiej łazience warto zamontować umywalkę o ok. 40 cm szerokości. Świetnie sprawdzą się też modele narożne albo takie, pod którymi możemy umieścić półki na środki czystości – pozwoli to zaoszczędzić odrobinę przestrzeni.

Aby poszerzać wiedzę w tym temacie – kontynuuj poszukiwania (http://zielonaprzestrzen.pl/) nowych interesujących wątków w wielu tekstach. Kliknij w poniższy link i studiuj bez ograniczeń.

Do większej łazienki można wybrać elegancką umywalnię nablatową. Nieważne, jaki typ preferujemy, w polskich sklepach bez trudu natrafimy na coś dla siebie. Czytaj więcej na .

wanna

Autor: Uetliberg
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładowo hiszpańskie umywalki Bathco, cieszące się międzynarodowym uznaniem, sprzedawane są w sklepach stacjonarnych, jak i na witrynach internetowych, produkowane są w aż 300 rodzajach! Spośród umywalek wpuszczanych, na-, pod-, lub półblatowych, klasycznych i meblowych znajdziemy coś pasującego do każdej łazienki – niewielkiej i dużej, o klasycznym albo modernistycznym designie. Co więcej, umywalki Bathco sprzedawane są w najpopularniejszych rozmiarówkach – małym, średnim lub dużym. Nie bez kozery mówimy jednak, że w łazience umywalnia jest druga. Wanna – co jest teraz modne do łazienki?

Najistotniejszym elementem wnętrza pozostaje naturalnie wanna. Choć w licznych mieszkaniach wypierana przez kabiny prysznicowe, stale ma swoich zwolenników.

Niniejszy artykuł wydaje się nieprawdopodobnie wciągający? Jeśli tak, to zobacz również pozostałe polecane (https://archiwizja.eu/) treści, gdyż wydają się być tak samo interesujące i pochłoną Cię zupełnie.

Dostępne dziś na rynku rodzaje czasem wzbogacone są o funkcję masażu albo uchwyty pomagające wstać. Nowoczesna wanna nie służy jedynie kąpieli, to też miejsce relaksu, odpoczynku po ciężkim dniu. Koszt takiego domowego Spa zaczyna się od ok. 800 zł.