Zanim wybudujesz dom - przeczytaj
Grzejnik
Twórca: fondital

W jaki sposób zadbać o dobre samopoczucie w pracy i domu?

Większość dni w trakcie roku i w ciągu swojego życia przebywamy wewnątrz czterech ścian. Stosunek ten zależy oczywiście od istoty pracy, ale można założyć że jest to niemały wkład i niezmiernie ważne jest aby nie wpływało to negatywnie na na zdrowie. Nie zdajemy sobie często sprawy ile składników i cech powietrza ma na nas wpływ.
Sypialnia
Twórca: Jaqueline Ortiz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie wiesz, jak odmienić swoją sypialnię? Wybierz odpowiedni zagłówek do łóżka

Jeżeli mieszkamy już w swoim domu bądź mieszkaniu od paru lat, przychodzi pora, że pragniemy coś zmienić. Mamy dosyć aranżacji, do której już przywykliśmy i chcemy choćby małej odmiany – również w swojej sypialni. Spędzamy w niej naprawdę dużo czasu, więc chcielibyśmy czuć się tam dobrze. Czasem wystarczy jeden element, a wszystko nabiera odmiennych kształtów. Takim dodatkiem może być zagłówek do łóżka. Jednakże jak wybrać bądź zaprojektować taki, który faktycznie się nam spodoba?
szkło na co dzień
Twórca: Revelateur Studio
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szkło matowe oraz daszki szklane czyli nowy charakter naszego domu

Szkło matowe cieszy się szerokim zastosowaniem zarówno w w usługach budowlanych oraz architekturze, jak i wyposażeniu wnętrz. Dzięki swym walorom estetycznym można je wykorzystaćjako wypełnienie drzwi oraz okien, np. w budynkach mieszkalnych, gabinetach lekarskich, bankach lub gabinetach kosmetycznych.
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna
Twórca: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Treści źródłowe: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Budowa domu - porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły - Projektoskop.pl!

Projektoskop - nowoczesny portal publikujący porady, informacje, potrzebne narzędzia oraz adresy firm czyli wszystko to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy myśleć o budowie domu, poszukujemy wskazówek związanych z wyborem projektu, aranżacji, uprawiania ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami i innymi użytkownikami portalu.
drzwi wewnętrzne
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Framugi, drzwi i listwy przypodłogowe jako bardzo istotny element wykończenia w mieszkaniu

Odkryta przestrzeń ma swoje zalety. Bardzo często właściciele domów są zdecydowani na łączenie pomieszczeń – na przykład kuchni z salonem i jadalnią. To dobrze bo większa przestrzeń odpręża.
Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Twórca: Bosch
Treści źródłowe: Bosch

W jaki sposób bez pomocy robić meble?

Naprawdę nie jest powiedziane, iż trzeba w każdym przypadku kupować do własnego domu meble w typowych sklepach. Przecież bez problemu można na własną rękę stworzyć meble do przykładowo kuchni czy gabinetu. Dzisiaj coraz większa liczba osób postanawia własnoręcznie wyprodukować meble. No dobrze, ale czy to ma w ogóle jakiś sens? W końcu znaczna część ludzi ma wielki problem z tym, aby samodzielnie nawet złożyć meble.
grzyby
Twórca: shay coh
Treści źródłowe: www.flickr.com

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

Problem wilgoci jest bardzo typowy. Zwykłe kuchenne procesy wpływają na poziom wilgoci. Pojawić mogą się pleśnie i grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?
CAD Kuchnie   blaty
Twórca: CAD PROJEKT K&A
Treści źródłowe: CAD PROJEKT K&A

Jak urządzić własne mieszkanie aby stało się obiektem dużej zazdrości wszelkich Twoich sąsiadów?

W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi marzy o swoim mieszkaniu. Nie ma właściwie nikogo, kto świadomie zrezygnowałby z możliwości kupna swojego mieszkania. Niestety, mimo wszystko zazwyczaj okazuje się, że nie wielu osób raczej nie stać na zakup swojego mieszkania, a jeśli już się na to zdecydują, wówczas w ogromnej większości wypadków są zmuszeni zaciągnąć pożyczkę w banku.

Wycena nieruchomości - Jak zatrudnić profesjonalnego rzeczoznawcę?

Gdy myślimy o nabyciu lub sprzedaży nieruchomościokazuje się, że najtrudniejszym elementem naszych pertraktacji jest cena. Jak nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak zaproponować zainteresowanemu najlepszą propozycję?
Domowe spa
Twórca: thomaswanhoff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sauna we własnym domostwie?Świetny pomysł!

Posiadanie we własnym domu sauny w sumie nie jest wielce powszechne, lecz przecież trudno rzec, że choćby wakacje na Malediwach także są dla przeciętnego Kowalskiego. Rozchodzi się głównie o to, iż w zasadzie nie należy założyć, iż sauna to jak na krajowe warunki zbyt wielki luksus.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.