Zanim wybudujesz dom - przeczytaj
Grzejnik
Twórca: fondital

W jaki sposób zadbać o dobre samopoczucie w pracy i domu?

Większość czasu w trakcie roku oraz w czasie naszego istnienia spędzamy wewnątrz budynków. Proporcje te zależą niewątpliwie od charakteru pracy, ale można przyjąć że stanowi to spory procent i bardzo ważne jest żeby czas ten nie wpływał negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie zastanawiamy się jak wiele czynników i cech powietrza ma na nas wpływ.
Sypialnia
Twórca: Jaqueline Ortiz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie wiesz, jak odmienić swoją sypialnię? Wybierz odpowiedni zagłówek do łóżka

Jeśli mieszkamy już we własnym domu bądź mieszkaniu od paru lat, nadchodzi pora, że chcemy coś zmienić. Mamy dość wystroju, do którego już się przyzwyczailiśmy i potrzebujemy choćby niewielkiej odmiany – także w swojej sypialni. Spędzamy w niej bardzo dużo czasu, zatem chcielibyśmy czuć się tam dobrze. Niekiedy wystarczy jeden element, a wszystko nabiera odmiennych kształtów. Takim dodatkiem może być zagłówek do łóżka. Lecz jak wybrać bądź zaprojektować taki, który faktycznie się nam spodoba?
szkło na co dzień
Twórca: Revelateur Studio
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szkło matowe oraz daszki szklane czyli nowy charakter naszego domu

Szkło matowe cieszy się szerokim zastosowaniem zarówno w w usługach budowlanych oraz architekturze, jak i aranżacji wnętrz. Dzięki swym walorom estetycznym zastosowaćjako wypełnienie drzwi oraz okien, np. w domach, ośrodkach zdrowia, bankach lub salonach urody.
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna
Twórca: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Treści źródłowe: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Budowa domu - porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły - Projektoskop.pl!

Projektoskop - unikatowy portal zamieszczający porady, informacje, niezbędne narzędzia oraz dane firm a więc dokładnie to, co jest nam potrzebne gdy zaczynamy myśleć o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, dekoracji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami a także innymi użytkownikami serwisu.
drzwi wewnętrzne
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Framugi, drzwi i listwy przypodłogowe jako bardzo istotny element wykończenia w mieszkaniu

Odkryta powierzchnia ma swoje zalety. Bardzo często właściciele domów są zdecydowani na połączenie wnętrz – na przykład salonu z kuchnią i jadalnią. To dobre rozwiązanie bo większa przestrzeń odpręża.
Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Twórca: Bosch
Treści źródłowe: Bosch

W jaki sposób bez pomocy robić meble?

Wcale nie jest powiedziane, iż trzeba zawsze kupować do własnego domu meble w typowych sklepach. W końcu bez problemu można własnoręcznie stworzyć meble do np. kuchni czy gabinetu. Dzisiaj coraz więcej ludzi postanawia bez niczyjej pomocy zrobić meble. Dobrze, ale czy to ma sens? Przecież duża część społeczeństwa ma duży kłopot z tym, by bez pomocy nawet złożyć meble.
grzyby
Twórca: shay coh
Treści źródłowe: www.flickr.com

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

Problem wilgoci jest dosyć typowy. Wszystkie codzienne obowiązki wpływają na wysokość poziomu wilgoci. Pojawić mogą się pleśnie i grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?
Wielofunkcyjne narzędzie Dremel 4000
Twórca: Bosch Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Wielofunkcyjne narzędzie Dremel 4000

Elektronarzędzia

Dużo osób myśli, gdzie najlepiej zaopatrzyć się w sprzęt zasilany prądem. Wiele firm rekomenduje swoje elektronarzędzia, jednak najważniejsze jest, aby były one mocne i wytrzymałe.
CAD Kuchnie   blaty
Twórca: CAD PROJEKT K&A
Treści źródłowe: CAD PROJEKT K&A

Jak urządzić własne mieszkanie aby stało się obiektem dużej zazdrości wszelkich Twoich sąsiadów?

W dzisiejszych czasach dużo osób marzy o swoim mieszkaniu. Nie ma chyba nikogo, kto dobrowolnie zrezygnowałby z możliwości kupna własnego mieszkania. Niestety, mimo wszystko zazwyczaj okazuje się, że nie wielu ludzi raczej nie stać na zakup swojego mieszkania, a jeśli już się na to zdecydują, wtedy w ogromnej większości wypadków są zmuszeni wziąć kredyt w banku.

Wycena nieruchomości - Jak zatrudnić profesjonalnego rzeczoznawcę?

Gdy myślimy o zakupie albo zbyciu nieruchomościzazwyczaj najbardziej stresującym etapem naszych negocjacji jest cena. W jaki sposób nie przepłacić albo jak zaproponować kontrahentowi najlepszą propozycję?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.