Odświeżanie starych domów - porady
warszawa
Treści źródłowe: flickr.com

Stołeczna Praga to rewelacyjne miejsce dla inwestorów!

Warszawa nie jest oczywiście doskonałym miastem, nawet jak na krajowe warunki, ale to nadal jedno z takich miejsc, które tak jakby otwierają przed ludźmi sporo możliwości. I jedną z tego typu furtek jest chociażby możliwość wzbogacenia się na nieruchomościach!
Domowe spa
Twórca: thomaswanhoff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sauna we własnym domostwie?Świetny pomysł!

Posiadanie w swoim domostwie sauny tak naprawdę nie jest bardzo modne, lecz bądź co bądź trudno powiedzieć, że choćby wakacje na Kubie również są dla typowego zjadacza chleba. Chodzi głównie o to, iż generalnie nie należy zakładać, iż sauna to jak na nasze realia zbyt duży luksus.
kominek
Twórca: Jon Glittenberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego w jeszcze większej ilości mieszkań mieszkający stawiają sobie kominki z marmuru?

Coraz to więcej osób ma swoje własne domy. Tak wiadomo z protokołów, prezentowanych co jakiś czas przez różnorodnego typu instytucje, interesujące się monitorowaniem rynku nieruchomości w naszym kraju.
membrany dachowe
Twórca: Marma Polskie Folie
Treści źródłowe: Marma Polskie Folie

Minusy i plusy dachów płaskich, najważniejsze rozwiązania i techniki używane przy takich konstrukcjach

Jednymi z najchętniej wybieranych odmian dachów są dachy ze spadkiem. Mają one dużo zalet i bardzo dobrze będą się sprawdzać w prawie każdym budynku. Dobrze sobie radzą z odprowadzaniem wody, a dzięki temu że mają spadek nie potrzebują dużej szczelności pomiędzy elementami pokrycia, przez co nie wymagają najwyższej jakości materiałów. wolne od wad - koszt spadzistego dachu jest znacznie większy niż wersji płaskiej, poza tym są spore kłopoty z postawieniem konstrukcji, jeżeli dach jest bardziej rozbudowany.
Mieszkanie
Twórca: Reinhold Polska

Na którym osiedlu najlepiej nabyć mieszkanko w stolicy?

W jakimkolwiek dużym mieście coraz nagminniej dużym kłopotem jest znalezienie stosownych obszarów pod budowę nowych lokali. Jest to jeden z najistotniejszych elementów przesądzających o cenie planowanej nieruchomości. Taki sam element sprawia, że istnieją spore różnice pomiędzy różnymi rejonami kraju jak też poszczególnymi obrębami miast. Różnice te potrafią dosięgać nawet kilkunastu % ceny mieszkania!
budynek
Twórca: Röben
Treści źródłowe: Röben

Idealne opcje jeśli chodzi o elewacje nieruchomości

Wszyscy widzieliśmy piękne elewacje domów i takie, na które aż nie chciałoby się patrzeć. Niestety ludziom wydaje się, że aby posiadać rzeczywiście śliczną elewację konieczne są bardzo duże pieniądze. Nie jest to prawdą. Prawda jest taka, że potrzebna jest porządna firma i interesujące rozwiązanie.Do takich opcji należy zaliczyć kasetony elewacyjne. Kasetony łączą najważniejsze cechy to jest estetykę, którą można dopasować do każdego chętnego oraz cenę, która nie doprowadzi do bankructwa.
dom
Twórca: Randen Pederson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie systemy można wykorzystywać w naszych domach

Nie od dzisiaj wiadomo, że rozlegle rozumiana technika automatyczna wywarła kolosalny wpływ na otaczające nas warunki. Jest to bowiem jedna z pionierskich dziedzin technologii, jaka otwiera przed nam kompletnie nowe możliwości, o których jeszcze kilkanaście lat temu nawet byśmy nie pomyśleli. W tej sytuacji warto zauważyć, że odnajduje ona swoje wykorzystanie dodatkowo w naszych domach, co może prezentować się dla nas trochę dziwne.
Basen
Twórca: AForestFrolic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przydomowe SPA

Dmuchany materac unosi się na delikatnych falach, a ty siedzisz sobie z zimnym napojem i opalasz się. Prawda, że brzmi wspaniale? Aby marzenia się ziściły musimy mieć albo własne morze, albo własny... basen. Zgadza się - czasy w których mogliśmy obserwować przydomowe baseny wyłącznie na szklanym ekranie, minęły bezpowrotnie. Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu własny basen wydawał się być niczym gwiazdka z nieba, marzeniem niemożliwym do zrealizowania. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej Polaków ma swój wymarzony dom, coraz większa liczba osób decyduje się na budowę basenu.
odkurzacz
Treści źródłowe: pixabay.com

Trudności z utrzymaniem czystości w mieszkaniu

Utrzymanie domu w czystości to bardzo kłopotliwe zadanie. Wiedzą o tym głównie rodzice kilkuletnich dzieci, aczkolwiek też osoby mieszkające same muszą walczyć z kurzem i zanieczyszczeniami, które pojawiają się pomimo nieustannego dbania o porządek. W jaki sposób uporać się z takim problemem? Jakie preparaty i urządzenia mogą okazać się najbardziej pomocne?
gruz
Treści źródłowe: pixabay

W jaki sposób właściciele posesji troszczą się dziś o otoczenie swojego domostwa

Wieś właściwie nie staje się celem turystycznych eskapad, chociaż jej topografia może dużo powiedzieć nam o obyczajowości mieszkańców. Gospodarze sprzed wieku na pewno cenili wygodę - na przykład stawiali obory w pobliżu drogi. Takie rozwiązanie, choć tak czy inaczej praktyczne, z estetyką miało niedużo wspólnego, a poobiedni spacer wzdłuż wiejskich zabudowań przyjemnym być nie mógł.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.