Projekt
Basen
Twórca: AForestFrolic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przydomowe SPA

Dmuchany fotel dryfuje po błękitnych falach, a ty siedzisz sobie z orzeźwiającym napojem i opalasz się. Prawda, że brzmi fantastycznie? Aby marzenia się ziściły musimy mieć albo własne morze, albo własny... basen. Tak, tak - czasy w których mogliśmy widzieć pokaźne baseny tylko w filmach, dawno minęły. Jeszcze całkiem niedawno prywatny basen wydawał się być czymś nierealnym, marzeniem , które ma się nigdy nie spełnić. Teraz, gdy coraz więcej z nas posiada swój wymarzony dom, coraz większa liczba osób daje się namówić na budowę basenu.
budowa domu
Twórca: Freddy

Różnorakie możliwości budowania domu

Kiedy postanowiliśmy zostać inwestorami mamy wiele na głowie. Na początku musimy zdecydować się, jak mamy zamiar tworzyć konkretną budowlaną inwestycję. Większości znana jest opcja związana z firmą budowlaną, która działa na tym polu i robi niemalże wszystko od A do Zet, ale jest też inna możliwość.
dom jednorodzinny
Twórca: Tomas Riehle
Treści źródłowe: Schϋco

Planujesz kupić dom w stolicy? Powinieneś odnaleźć właściwą lokalizację

Kupno domu to bardzo znacząca inwestycja, która wpływa na calutkie życie. Z tego powodu potrzeba dobrze przemyśleć podjęty wybór i odnaleźć optymalny lokal dla siebie oraz wszystkich członków rodziny. W przypadku mieszkania istotny bywa nie tylko jego projekt, wygląd i wartość, ale również lokalizacja, w jakiej się mieści.
Twórca: Bud-Mar Investment

Zobacz jak można łatwo kupić projekt, o którym marzysz

Gdy już wyjdzie nam ta wielka sztuka i zdobędziemy fundusze na budowę domu, ogromnej radości nie będzie końca. W naszych czasach to jest bez wątpienia wielki wyczyn. W czasach szalejącego kryzysu ciężko dostać kredyt, nie mówiąc tym bardziej o tym, aby zapracować na budowę domu. Jeżeli jednak nam się udało i mamy już na własność powierzchnię pod budowę, pora zająć się całą resztą.
robota
Twórca: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Funkcjonalne, nowatorskie projektowanie wnętrz

Każdy chce mieć miejsce zamieszkania oryginalne i finezyjne. Dobry projektant będzie w stanie podołać tym poleceniom i skonstruuje pomieszczenia, w których będzie chciało się przebywać, do jakich będzie się chciało powracać.
Hala magazynowa
Twórca: Nicholas Eckhart
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zamierzasz postawić ogromną halę bądź magazyn? Przeczytaj, o czym musisz pamiętać

Wielki sukces firmy tworzy wyśnione warunki do dalszego rozwoju. Zyski z powodzeniem możemy spożytkować na niezbędne inwestycje. Jeżeli prowadzimy firmę logistyczną, może warto pomyśleć o budowie nowej hali lub magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, powierzmy sprawę specjalistom.
projektowanie wnętrz
Twórca: Wicker Paradise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co można polecić osoby, jakie mają nieduże mieszkanko a zamierzają mieszkać wygodnie i funkcjonalnie.

Duża część sprzedawanych obecnie mieszkań nie grzeszy zbytnio rozmiarami, wprawdzie pomieszczenia będą dość ustawne, ale do tego, co będą proponować domy jest im daleko. Jeszcze gorzej będzie wygląda sytuacja jeśli chodzi o trzydziestoletnie bloki. W tamtych czasach miniaturyzacja była bardzo modna, starano się w budynkach upchać najwięcej lokali jak się da, dlatego też mieszkania z tamtego okresu są jeszcze mniejsze niż obecne.
dom

Projekty niewielkich domów, jakie wcale nie muszą być mało kreatywne

Dużo z nas marzy o wielkim ładnym domu, z wspaniałym, rozległym salonem, przynajmniej dwoma sypialniami i wspaniałą kuchnią. Mieszkanie w takim domu na pewno byłoby czymś cudownym, jednak gdy pomyślimy o kosztach zbudowania tak ogromnego domu jednorodzinnego, i także o kosztach jego utrzymania… miny zdołają nam lekko zrzednąć. Niestety, nie każdy posiada ewentualność posiadania ślicznego, dużego domu z dwoma piętrami i wieloma przepięknie urządzonymi pomieszczeniami.
remont mieszkania
Twórca: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed rozpoczęciem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów muszą mieć na względzie, jak istotną rolę podczas prac remontowych pełni bezpieczeństwo. Chcąc dokonać sprawnych renowacji, ale również wyburzeń wartowałoby zdać się na pomoc fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zasad BHP, jakie często ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Trzeba mieć naw względzie, że wszystkiee wymogi które dotyczą bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i trzeba ich koniecznie przestrzegać.
praca
Twórca: AlphaLab Startup Accelerator
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Planujesz być fachowym architektem? Dowiedz się, w jaki sposób szukać pracy w zawodzie

Jedni mają marzenia o byciu prawnikiem, lekarzem, inni natomiast o staniu się architektem. To ceniony zawód, jaki wymaga umiejętności projektowania budynków oraz ich ukształtowania pod kątem estetyki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.