Firma
Projekt
Twórca: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Projekty domów energooszczędnych – projekty, które cieszą się sporą sławą i którymi zajmuje się coraz większa liczba biur projektowych.

Ludzie praktycznie od zawsze posiadali różne marzenia. Marzenia te oczywiście zmieniały się razem z czasami a także okolicznościami, w jakich obywatele ci się mieścili. Po dziś dzień marzenia towarzyszą obywatelom i w pewnym sensie nadają kurs ich życiu tak, aby mogli oni dążyć do ich urzeczywistnienia.
Przepompownia ścieków
Twórca: SuSanA Secretariat
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polacy coraz lepiej dbają o środowisko, dziś mogą skorzystać z wielu pomocnych narzędzi, które w tym wspierają

Z każdym następnym rokiem coraz znaczniejszą uwagę poświęca się dbaniu o środowisko naturalne. Segreguje się śmieci, szuka odnawialnych źródeł energii, a także walczy się ze ściekami. Te ostatnie są ogromnym problemem, bo nadal zdarza się tak, że są wypuszczane na dziko, a zbiorniki na nieczystości okazują się źle zabezpieczone i przeciekają.
ekipa budowlana
Twórca: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem odnaleźć doświadczoną ekipę budowlaną?

Od czasu do czasu w naszym mieszkaniu musimy wykonać jakieś roboty remontowe. Poniektóre z nich możemy zrealizować samemu, ale bywa iż robota która nas czeka po prostu nas przerasta. Przykładowo jesteśmy w stanie samodzielnie zrealizować wylewkę w warsztacie, jednakże kiedy zajdzie wymóg wyremontowania dachu w dużej części przypadków będzie nam potrzebna brygada budowlana.
budowa domu
Twórca: Freddy

Różnorakie możliwości budowania domu

Kiedy postanowiliśmy zostać inwestorami będziemy mieli wiele na głowie. Na początku powinniśmy podjąć decyzję, w jaki sposób chcemy ogarniać wybraną budowlaną inwestycję. Większości znana jest opcja związana z firmą budowlaną, która działa na tym polu i robi niemalże wszystko od początku do końcu, ale jest też inna możliwość.
rynna
Twórca: Jnzl's Public Domain Photos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Systemy odprowadzające wodę deszczową z budynku - porządne instalacje oferowane we Wrocławiu

Wznosząc dom kierujemy uwagę na szereg elementów, które istotne są w kompletnej konstrukcji. Jednym z nich jest odpowiedni ustrój rynnowy, jaki będzie w należyty sposób odprowadzał wodę deszczową. Nie sposób ukryć, iż odnalezienie porządnej firmy wykonującej takie instalacje jest decydującą rzeczą. Warto najpierw zorientować się w zagadnieniu i sprawdzić, które firmy działają we Wrocławiu. Dzięki temu będziemy w stanie zastanowić się, na których elementach w największym stopniu nam zależy, i uświadomimy sobie jak ważna jest ich jakość.
dźwig
Twórca: Mark Turnauckas
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Budowanie i remontowanie nieruchomości – które narzędzia są obecnie faktycznie przydatne?

Rynek budowlany w ostatnim czasie rozwinął się faktycznie dość szybko. Pojawiają się nowoczesne materiały, które umożliwiają wybudowanie solidnych nieruchomości. Wielkie znaczenie mają również narzędzia, za pomocą których można szybko wykonać koniecznie prace remontowe i budowlane. Jakie okazują się potrzebne?
sprawdzone kominki do mojego domu
Twórca: Brainsonic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/brainsonic/3616970196/

Kominki to naprawdę eleganckie oraz funkcjonalne wyposażenie, zdobądź dobre elementy oraz zamontuj palenisko w swoim domu

Kominki są utożsamiane z miłym klimatem w chłodne dni, pięknym blaskiem płomieni oraz ciepłem przyjemnie rozchodzącym się po domu. Stają się też nad podziw szykownym dopełnieniem salonów i wielu innych wnętrz domowych, a czasami także komercyjnych. Renoma kominków rosła w ostatnich latach, a obecnie trzyma się na bardzo przyzwoitym poziomie. Nasi rodacy chętnie stosują tradycyjne kominki, jak też kominki bio bądź elektryczne.
Magazyny i hale
Twórca: Sonia Belviso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Regały magazynowe ułatwiają dobrze zaprojektować przestrzeń w składzie

Każdy zakład produkcyjny pragnie posiadać pewność, że ma dostateczny zapas przedmiotów oraz klienci nie będą musieli wyczekiwać na nowe dostawy. Przez to w pobliżu takich firm budowane są magazyny, w których przechowywane będą wszystkie nadwyżki, które w pierwszej chwili pojadą do kontrahenta. Ale wiemy, że magazyn posiada określoną powierzchnię, a takich przedmiotów ma szansę być niesamowicie dużo, dlatego świetnie spisują się tu regały paletowe.
Projekt domu
Twórca: philcampbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/

Parę wskazówek dla budujących swój dom, tych którzy są na etapie wykańczania dachu i elewacji.

Gdy jesteśmy już na etapie wykonywania dachu, na początek powinniśmy pomyśleć o wyborze odpowiedniego pokrycia. Najczęściej jest ono sugerowane w projekcie, jednak zwykle mamy możliwość dokonania pewnych modyfikacji. Rzecz jasna inny rodzaj materiału na ogół oznacza zupełnie inne koszty.
elewacje, okładziny
Twórca: Stegu
Treści źródłowe: www.sklep.euroglazura.eu

Stegu, jako rozpoznawalna firma europejska proponująca okazałą paletę okładzin

Firma Stegu, to rozpoznawalna marka europejska proponująca obszerną paletę okładzin na ściany i kamieni ozdobnych, przez lata rozszerzając swój asortyment o oryginalne elementy kolekcji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.