Drzwi
tynk silikonowy
Twórca: LAKMA
Treści źródłowe: LAKMA

Jakiego rodzaju zawiasy wybrać do mebli a jakie do okien?

Bez właściwych zawiasów jakikolwiek ruchomy element w drzwiach czy też oknach nie mógłby działać. One na rynku są w różnych odmianach.


Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Twórca: Classen
Treści źródłowe: Classen

Dojdź w stronę ciekawych trendów przez Twoje drzwi

Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu - zarówno te na zewnątrz jak i te we wnętrzu domu. Od nich zależy bezpieczeństwo, wygoda oraz prezencja i design naszego mieszkania. Najbardziej każda osoba pragnie, aby jego drzwi trwały przez wiele lat. Kupując nowe drzwi wkrada się dylemat, jakie z nich wybrać zakupić, w taki sposób, aby spełniały wszystkie te funkcje.
łazienka
Twórca: 國豪 徐
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym należy się kierować przy zatrudnianiu ekipy fachowców, kiedy wykańczamy swoje „cztery kąty”?

Niezaprzeczalnie każdy z nas marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po ciężkim dniu pracy w gronie najbliższych.
Dom na święta
Twórca: Infrogmation of New Orleans
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak upiększyć własny dom?

Ostatnio dostałem piękny dom w spadku. Na pewno dostanie nieruchomości w ramach spadku to coś niezwykłego, przecież właśnie dzięki temu nareszcie jestem w stanie mieszkać w świetnych warunkach. Chociaż w sumie z tym ostatnim, to zasadniczo nie jest aż tak różowo. Czyli w sumie początkowo dom nie prezentował się idealnie. Na moje szczęście mam nieco pieniędzy, a więc przykładowo szybko wymieniłem drzwi - na ładniejsze, a jeszcze oprócz tego na bezpieczne. Chociaż i tak drzwi nie są jeszcze wszystkim.
Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Twórca: SKOFF
Treści źródłowe: SKOFF

Drzwi z drewna czy z tworzywa?

Wybór drzwi jest jedną z najbardziej istotnych spraw, przed którymi stają posiadacze nowych obiektów. Niejednokrotnie także po odkupieniu nieruchomości od kogoś zapada decyzja o wymianie wszystkich drzwi na inne. Zwykle kroki tego rodzaju podejmuje się dla zwiększenia bezpieczeństwa, jak również przy okazji odświeżania pomieszczeń i zmiany charakteru wystroju. W takiej chwili również rodzi się dylemat – z jakiego materiału mają być wykonane drzwi?
Twórca: INVADO

Specjaliści wiedzą co dobre

Czasami spoglądamy na któreś drzwi i rozmyślamy, czy są one w stanie wytrzymać w czasie zatrzaśnięcia, tak jak i analizujemy, czy w razie czego będą w stanie wytrzymać próby wyważenia, bo przecież wydają się takie mizerne i delikatne. Nie mniej trzeba powiedzieć, że każde drzwi przechodzą odpowiednie próby, przez co musimy być pewni, iż na luzie wytrzymają różne zdarzenia.
Drzwi Invado
Twórca: Invado
Treści źródłowe: Invado

Oferty firmowych drzwi wewnętrznych w rewelacyjnych cenach na rynku

U producenta wybierać możemy propozycje wysokiej jakości, wśród których prym bezsprzecznie wiodą listwy podłogowe. Świetnie przygotowane oferty wywierają wrażenie na konsumentach. Cenią oni świetną jakość, jaką proponuje dziś producent. Do dyspozycji zamawiających są szerokie oferty, co w doskonały sposób wpisują się w obecne propozycje konsumentów. Perfekcyjnie dopracowane listwy dopasowywane są do określonych wymiarów w mieszkaniu oraz domu naszego klienta.
drzwi
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

W jaki sposób dobrać odpowiednie drzwi do naszego mieszkania? Znajdź model i kolor drzwi, który doskonale skomponuje się z wnętrzem twojego mieszkania

Jednym z finalnych etapów budowy domu jest zakupienie odpowiednich drzwi a także okien. Z pozoru proste zadanie niekiedy może przysporzyć nam mnóstwa kłopotów. Duża część z nas z wie do czego powinniśmy dobierać kolor a także typ okien jak również drzwi. Do podłogi czy planowanego koloru ścian? Najlepiej jest dobierać drzwi oraz okna do odcienia podłogi, jednak kolor ścian wewnętrznych jak również elewacji budynku ma duże znaczenie. Okna i drzwi muszą się dobrze komponować z całością wnętrza. Pośród materiałów, z których są wykonywane drzwi i okna najczęściej wybiera się drewno.
Zestaw 2 kolektorów Schüco Premium. Integracja w dach.
Twórca: SEI Energy
Treści źródłowe: SEI Energy

Jakie są często spotykane typy zapraw do tynków?

Zaprawa zwana tynkarską jest masą, z której wykonuje się tynki na powierzchnie ścian. Dziś już coraz częściej nabywa się przygotowane wcześniej masy, których nie trzeba rozrabiać, a po prostu można je nakładać na daną ścianę.
złoża naturalne

Jak wybrać zewnętrzne drzwi do budynku jednorodzinnego?

Wybór stolarki drzwiowej i okiennej do domku jest jedną z najważniejszych decyzji.


Jak wybrać zewnętrzne drzwi do budynku jednorodzinnego?

Oddziałuje nie tylko na estetykę budynku, lecz też jego energooszczędność, a się z tym wiąże wielkość opłat za grzanie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.