Drzwi
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Twórca: Classen
Treści źródłowe: Classen

Dojdź w stronę ciekawych trendów przez Twoje drzwi

Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu - zarówno te wejściowe jak i te we wnętrzu domu. Od nich zależy bezpieczeństwo, wygoda i wygląd i styl naszego mieszkania. Najbardziej każda osoba pragnie, aby jego drzwi służyły przez wiele lat. Inwestując w nowy produkt istnieje dylemat, które z nich wybrać zakupić, w taki sposób, żeby w pełni nas satysfakcjonowały.
łazienka
Twórca: 國豪 徐
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym należy się kierować przy zatrudnianiu ekipy fachowców, kiedy wykańczamy swoje „cztery kąty”?

Z całą pewnością każdy marzy o własnych „czterech kątach”, gdzie mógłby uciec przed światem i wypocząć po wyczerpującym dniu pracy w gronie najbliższych.
Dom na święta
Twórca: Infrogmation of New Orleans
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak upiększyć własny dom?

Jakiś czas temu dostałem piękny dom w spadku. Z pewnością dostanie nieruchomości w spadku to coś fantastycznego, przecież właśnie dzięki temu wreszcie jestem w stanie mieszkać w rewelacyjnych warunkach. Chociaż w sumie z tym ostatnim, to w zasadzie nie jest aż tak kolorowo. A więc tak naprawdę na początku dom nie prezentował się idealnie. Całe szczęście, że mam trochę pieniędzy, więc przykładowo bardzo szybko wymieniłem drzwi - na bardziej eleganckie, a jeszcze oprócz tego na bezpieczne. Choć tak czy siak drzwi to nie wszystko.
Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Twórca: SKOFF
Treści źródłowe: SKOFF

Drzwi z drewna czy z tworzywa?

Wybór drzwi jest jedną z najbardziej istotnych spraw, przed jakimi stają posiadacze nowych lokali. Niejednokrotnie także po odkupieniu nieruchomości od kogoś zapada decyzja o wymianie wszystkich drzwi na nowe. Zazwyczaj działania takie podejmuje się dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a także przy okazji remontu pomieszczeń i zmiany wyglądu wystroju. W takiej chwili także rodzi się pytanie – z jakiego materiału mają być wyprodukowane drzwi?
Twórca: INVADO

Specjaliści wiedzą co dobre

Czasem spoglądamy na jakieś drzwi i rozmyślamy, czy są one w stanie utrzymać się w czasie zatrzaśnięcia, tak jak i analizujemy, czy w razie czego będą w stanie zablokować próby wyważenia, gdyż przecież wydają się takie mizerne i delikatne. Nie mniej należy powiedzieć, że każde drzwi odbywają dobre próby, dzięki czemu musimy być pewni, że spokojnie wytrzymają przeróżne sytuacje.
Drzwi Invado
Twórca: Invado
Treści źródłowe: Invado

Oferty firmowych drzwi wewnętrznych w rewelacyjnych cenach na rynku

U producenta wybierać możemy oferty rewelacyjnej jakości, wśród których prym bezsprzecznie wiodą listwy podłogowe. Doskonale przygotowane propozycje wywierają wrażenie na konsumentach. Cenią oni wysoką jakość, jaką proponuje obecnie producent. Do dyspozycji zamawiających są spore oferty, które w znakomity sposób wpisują się w aktualne propozycje konsumentów. Perfekcyjnie dostosowane listwy dostosowywane są do określonych wymiarów w mieszkaniu albo domu naszego klienta.
drzwi
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

W jaki sposób dobrać odpowiednie drzwi do naszego mieszkania? Znajdź model i kolor drzwi, który doskonale skomponuje się z wnętrzem twojego mieszkania

Jednym z końcowych etapów budowy domu jest zakupienie odpowiednich drzwi i okien. Z pozoru łatwe zadanie często może przysporzyć nam wielu kłopotów. Duża część z nas z wie do czego powinniśmy dobierać kolor i typ okien i drzwi. Do podłogi czy przyszłego koloru ścian? Najlepiej jest dobierać drzwi a także okna do odcienia podłogi, jednakże kolor ścian wewnątrz tudzież elewacji budynku ma duże znaczenie. Okna i drzwi powinny się dobrze komponować z całym wnętrzem. Wśród materiałów, z których są wykonywane drzwi i okna najczęściej wybierane jest drewno.
Zestaw 2 kolektorów Schüco Premium. Integracja w dach.
Twórca: SEI Energy
Treści źródłowe: SEI Energy

Jakie są często spotykane typy zapraw do tynków?

Zaprawa zwana tynkarską to masa, z jakiej wykonuje się tynki na powierzchnie ścian. Dziś już coraz częściej kupuje się gotowe masy, jakich nie ma potrzeby rozrabiać, a od razu można je nakładać na daną powierzchnię.
złoża naturalne

Jak wybrać zewnętrzne drzwi do budynku jednorodzinnego?

Wybór stolarki drzwiowej oraz okiennej do domu jest jedną z najważniejszych decyzji.


Jak wybrać zewnętrzne drzwi do budynku jednorodzinnego?

Oddziałuje nie wyłącznie na stylistykę budynku, ale także jego energooszczędność, a się z tym wiąże wysokość rachunków za ogrzewanie.
Twórca: Stolbud Włoszczowa

Atrakcyjne oferty drzwi do mieszkania

Perfekcyjne drzwi wejściowe to niezwykle oczywista podstawa bezpieczeństwa każdego domu i mieszkania. W dzisiejszych czasach wybór dobrych drzwi zewnętrznych nie bywa jednak zazwyczaj rzeczą banalną. W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również codziennego zabiegania nawet byle proste zakupy nowych i bezpiecznych drzwi do domu, mogą wydać się czymś skomplikowanym, lub mocno denerwującym. Nie należy tracić jednak zdrowie przez tego typu raczej nie aż tak istotnych kwestiach, które można załatwić bez zbędnych problemów. Jak jednak zdrowo i bez silnego stresu podejść do takich zakupów?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.